Головна » Відгуки
« 1 2 3 4 5 »
Оніщук Дарина:

27.11.2016 | Львів
Дякую працівникам "Універсального Прибиральника" за чисті вікна! >

Любомир Біль:

27.11.2016 | Львів
Дякую за якісно виконану роботу. Обов'язково звернемось у майбутному! >

п. Олена:

25.10.2016 | Львів
Роботою задоволена. При нагоді знову звернусь за допомогою. >

Панкевич Мар'яна:

25.10.2016 | Львів
Щотижня "Універсальний Прибиральник" мене "рятує" і допомагає у прибиранні нашого будинку. Щоразу задоволена якістю виконаної роботи. Впевнена. що так буде і надалі! >

Назар:

25.10.2016 | Львів
Була потреба у терміновому прибиранні офісу. Все зробили швидко, якісно та недорого. Дякую за допомогу. Буду рекомендувати! >

Зеновія Володимирівна:

24.10.2016 | Львів
Замовляли генеральне прибирання приватного будинку. Все виконали швидко та акуратно. Будемо ще звертатись! >

Mariia Mykhailova:

24.10.2016 | Львів
Послугами компанії задоволена. Прибирання в офісі здійснили якісно та швидко. Привітливі працівники. >

Яртим Таня:

22.10.2016 | Львів
Нам Супер допомога у прибирання килимів у школі та вдома! Подяка Андрію Лозинському і його команді. >

Василь Качерай:

05.08.2016 | Львів
Другий рік користуюся послугами прибиральника.
Щодо генерального прибирання квартири задоволений, двічі прибирали одні і ті ж жіночки і все чудово прибрано і поскладано.
Цього року додатково замовив хімчистку крісел диванів.
Тут чекало жорстке розчарування. Мене попереджали що сильно не відчистять, але по факту я отримав те ж що і мав, можливо навіть гіршої якості. На дивані навіть вродь появилися додаткові плями від замоченого води.
Коли приїхав приймати крісла буди мокрі і менш більш чисті, у всякому випадку кращі ніж були, мене запевнили що коли висохне буде ще краще. коли приїхав через день дивитися на висохші крісла був повністю розчарований - все як було, а диван ще гірше ніж був.
Шановний прибиральник - не надавайте послугу результат якої нічого не дає, зважаючи на те що послуга досить коштовна.
Тому як загальне прибирання рекомендую - як хімчистку категорично ні, не вміють!!!!
Як приклад після хімчистки салону автомобіля де крісла не чистились більше шести років на сидінні не лишилося жодної плями, а тут на кріслах лишилися всі плями - категорично не рекомендую. Тут вони юзери. >

Роман:

27.02.2016 | Львів
Як потенційний клієнт скажу, що жаль, що на сайті немає прайсів. Клієнт в першу чергу ж приділить увагу тим, в кого є сайт. >

Аліса Стоянова:

04.12.2015 | Львів
Доброго дня!

Ми живемо у Львові. На цьому тижні у нас вперше з’явилася необхідність звернутися до послуг клінігової компанії. Пошукавши в інтернеті, обрали Вашу компанію, головним чином – через позитивні відгуки на сайті.
Зателефонували у вівторок, 01 грудня, і запросили спеціалістів для оцінки масштабів прибирання. Директор львівської філії пан Андрій Лозинський приїхав вчасно, ми показали йому квартиру, обговорили деталі і домовилися, що він ввечорі того ж дня надішле нам комерційну пропозицію на прибирання квартири на електронну пошту, а за кілька днів визначимося з датою прибирання.
Пропозицію ми так і не отримали, хоча ще телефонували у вівторок ввечорі, в середу, в четвер – пан Андрій кожного разу віччливо відповідав, що не встиг, забув, вимкнули електрику, загубив адресу пошти (яку ми потім ще раз відправили йому повідомленням на мобільний номер) тощо.
Сьогодні, 04 грудня, телефонували йому вже тричі від самого ранку, але тепер він взагалі не бере слухавку. Це дуже прикро, бо ми хтіли замовити прибирання на завтра. Зауважимо, що й досі хочемо. Якщо ж Ваша компанія не береться за прибирання нашої квартири, то треба так і сказати, а не ігнорувати нас.

Чекаємо наш Ваш дзвінок протягом 2 годин. Директор львівської філії пан Андрій знає мій мобільний номер.
Ваші потенційні клієнти у Львові) >


Katrin Ziabletsova:

25.09.2015 | Львів
Доброго дня. 2 тижні тому у п'ятницю я зателефонувала у Вашу фірму з проханням помити вікна у своїй квартирі, на що мені відповіли що у понеділок мені перетелефонує людина, яка безпосередньо буде цим займатись (так як в мене є мале дитя і мені важливі години в які будуть працювати люди в мене вдома, так як живем за графіком). На жаль у понеділок ніхто так і не передзвонив, як і в наступні робочі дні. Минулого тижня я не телефонувала до Вас, так як в сім'ї відбулись похорони. Вчора 24,09,2015 я набрала головний відділ з тим же проханням, і людина яка мала мені передзвонити таки передзвонила напротязі 15 хв, і я була дуже приємно здивована що мені запропонували помити вікна на наступний день з 1 години дня. Я погодилась(хоча за графіком ми у ці години з дитям гуляєм) і ми домовились що я зателефоную коли дитя проснеться і напротязі 25 хв Вони будуть на місці, попереднє їхнє замовлення недалеко від нас. Сьогодні о 12,55 я набрала номер вашого працівника 067-67-92-467, хотіла уточнити точний час, але була розчарована відповіддю що Вони ще зайняті і не знають чи приїдуть, так як затримуються з попереднім замовленням. Мені запропонували наступний день або тиждень, на що я відповіла що буде досить холодно для того щоб мити вікна з дитям у квартирі, і я погоджуюсь почекати їх сьогодні, пообіцяли передзвонити. Дзвінка я не дочекалась і до 4 години, вирішила сама передзвонити, але й на енний мій дзвінок ніхто не бере слухавки. Я не знаю чому я марно просиділа день вдома, вікна не поми ... Читати далі » >

Мостова Ольга:

01.09.2015 | Львів
Пользуюсь услугами этой компании не первый год,и всегда все было хорошо.Но в этот раз не повезло...Связалась с представителем(Андрей),договорились о времени,не приехал,не перезвонил.Набрала сама,ответ"Не успел,задержался..."Ладно,договариваемся на другое время(мне не все подходит,у меня трое детей,двое из которых годовалые двойняшки,которые спят днем).Ок,нашли компромисс,договорились.Радостно жду.На назначенное время никто не приехал и не позвонил...Пытаюсь дозвониться сама,тщетно В течении дня(встреча была назначена на 11:00),звоню около 20 раз...никто не отвечает...Вечером,около 19:00 повезло!!!На мой вопрос,почему и чем я это заслужила убийствееный ответ"Ой,а я телефон дома забыл..."После этой фразы разговаривать больше не о чем...Очень жаль,ибо мнение испорчено и вряд ли я посоветуют кому-то эту компанию!

Відповідь компанії:
Доброго дня, п.Ольго! Дякуємо Вам за звернення. Ми терміново зв`язались із нашим представником зі Львова і дане непорозуміння було вирішено в той же день (всі замовлені Вами клінінові роботи були надані у повному обсязі). Вибачте, що ми змусили Вас чекати.
>


Дідух Максим:

14.12.2014 | Львів
Замовляв прибирання після ремонту квартири. Добре все почистили, поприбирали. Мене все влаштувало. >

Інна Андріївна:

08.12.2014 | Львів
Двічі приходила прибирати жінка. Неякісно виконана послуга. Якщо прибирання виконується професійно, то повинні бути витерті всі вертикальні та горизонтальні поверхні, помита підлога та гарно попилосошено. Щоб мені вже не потрібно було нічого робити. Не знаю, за яким принципом ви обираєте персонал, але людина має бути зацікавлена в якісному виконанні та довготривалій співпраці. Я ще поспілкуюсь, дам останній шанс і якщо недоліки буде виправлено, то продовжимо співпрацю. >