Використання спеціалізованого обладнання. Не можу сказати, наскільки воно себе виправдовує, але думаю, що це великий плюс.
05.04.2013
FENOMEN — хостел № 1 в Івано-Франківську
м.Івано-Франківськ, вул.Південний Бульвар, 38 068-144-5566 fenomen.if.ua

На запитання відповів Віталій Чупак, адміністратор хостелу

1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте:
Хостел — молодіжний гуртожиток готельного типу. Або економ варіант тимчасового проживання.

2. Як Ви ставитесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті й чому?
Насправді це дуже важливо, тому що в більшості гості, які поселяються хочуть бачити нормальні, цивілізовані умови для проживання. У нас взагалі-то самообслуговування, варіант проживання, так би мовити, напівдомашній і чистота трохи вищого ґатунку ніж удома. Але періодичне генеральне прибирання проводимо.

3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію?
Наш творчий колектив уже давно співпрацює з Універсальним Прибиральником. Ми є партнерами по різноманітних акціях та культурних проектах. І от виникла думка спробувати співпрацювати на рівні побутових послуг.

4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів?
А) Використання спеціалізованого обладнання. Не можу сказати, наскільки воно себе виправдовує, але думаю, що це великий плюс.
Б) Приходить одночасно бригада з кількох професійно підготовлених осіб і процес прибирання не затягується на невизначений термін.
В) Люди прийшли та пішли зі своїм інвентарем, усіма необхідними засобами і нам не потрібно думати, де й як це все зберігати та взагалі — де це все брати.

5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу клінінгової компанії «Універсальний Прибиральник».
До кінця процесу прибирання не був присутній, але бачив, як прибирали одну кімнату. Мені сподобалося. Справились нормально. Звернув увагу на ретельне ставлення до роботи. Єдине зауваження на майбутнє — щоб не було плинності кадрів. Хотілось би, щоб приходили на прибирання завжди одні й ті самі люди, щоб не було потреби розказувати, що як і до чого.


Поділитися з друзями:

Переглядів: 1134 | Інтерв`ю належить до таких категорій: Готелі, бази та кімнати відпочинку, Івано-Франківська область, Генеральне прибирання квартир та офісів

Нові інтерв`ю