Запрошуємо перейти на нову версію сайту: prybyralnyk.ua
НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

На сучасному ринку клінінгові компанії стають все більш популярними. На Заході ця сфера послуг існує вже більше 100 років, натомість в Україні почала розвиватися лише 10-15 років тому. Все більше людей звертаються за послугами прибирання саме до професіоналів.

«Клінінгова компанія має ряд переваг у порівнянні зі звичайними прибиральницями, до яких звикла більшість людей. Працівники клінінгової компанії - це професійні клінери, тобто спеціалісти у галузі прибирання. Вони знають, як правильно і швидко впоратися з різними видами забруднень, мають всю необхідну для цього хімію та техніку. Крім того, основною перевагою клінінгової компанії є те, що вона несе відповідальність за дії своїх працівників, за виконану ними роботу і, у разі чого, відшкодує клієнту збитки», - зазначає директор клінінгової компанії «Універсальний Прибиральник» Анатолій Мельник.

А якщо виникає потреба прибирання великих промислових об’єктів, приміщень після ремонту чи будівництва, то це однозначно можна доручити тільки клінінговій компанії. Адже вона має необхідну кількість працівників, техніки та хімії, і може виконати замовлення за необхідний вам термін.

Клінінгова компанія «Універсальний Прибиральник» – це саме та компанія, яка професійно займається прибиранням, і може впоратися з будь-якими видами забруднень. «Універсальний Прибиральник» – ваш помічник у боротьбі за чистоту, так як охоплює широкий спектр послуг: миття вікон та фасадів, прибирання після ремонту, хімчистка килимів та м’яких меблів, генеральне та щоденне прибирання. 

Почитайте декілька цікавих статей про професійне прибирання:
  1. Клінінгова компанія
  2. Прибирання після будівництва
  3. Прибирання квартир
  4. Прибирання офісів

ВІННИЦЯ, ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ДОНЕЦЬК, ЖИТОМИР, ЗАПОРІЖЖЯ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КИЇВ, КІРОВОГРАД, КРЕМЕНЧУК, КРИВИЙ РІГ, ЛУГАНСЬК, ЛУЦЬК, ЛЬВІВ, МИКОЛАЇВ, ОДЕСА, ПОЛТАВА, РІВНЕ, СУМИ, ТЕРНОПІЛЬ, УЖГОРОД, ХАРКІВ, ХЕРСОН, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ЧЕРКАСИ, ЧЕРНІВЦІ | КОНТАКТИ


Поділитися з друзями:

Клінінгова компанія