Запрошуємо перейти на нову версію сайту: prybyralnyk.ua
НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Вашій квартирі в Києві необхідне прибирання? З купою бруду треба впоратися за лічені години і результатом має бути ідеальний порядок та чистота? Клінінгова компанія «Універсальний Прибиральник» легко і професійно впорається з прибиранням квартири, і зробить це за необхідний вам час.

Темп життя сучасної людини дуже високий, а тим паче в Києві. Інколи на прибирання часу не залишається зовсім. Але ж це так необхідно, особливо в будинках де є маленькі діти. Постійна підтримка квартири в чистоті вимагає багато сил та енергії. Крім того, всі неодноразово зіштовхуються з проблемою прибирання квартир перед приїздом родичів, перед святами. Чудовим виходом з цієї ситуації - це зробити замовлення неохідної послуги у клінінгової компанії.

Для «Універсального Прибиральника» не існує таких перешкод як великий шар пилу, купа сміття, дуже брудні вікна, складне планування квартири. Команда наших професіоналів у Києві швидко впорається з усіма тими проблемами і ваш дім виглядатиме по-новому. Ви можете замовити як генеральне прибирання, так і прибирання окремих елементів квартири. Вам всього лиш необхідно зателефонувати до нас, замовити послугу і уточнити час та місце виконання замовлення.

Наші спеціалісти не заважатимуть вам, виконуючи свою роботу, крім того, впораються із завданням в мінімальні терміни. Всі необхідні для прибирання засоби, які використовують наші клінери є безпечними та гіпоалергенними, і мають необхідні сертифікати, що є важливим, якщо у квартирі є діти або алергетики. Наші клінери професійно виконують прибирання квартир, і завжди прислухаються до порад чи зауважень замовника.

Прибирання квартир в Києві – це один з наших профілів. Замовляйте послугу і ви особисто зможете переконатися у професіоналізмі наших працівників. Ви та ваша сім’я має мешкати у чистих оселях, а наша компанія любить допомагати людям у цьому. Затишний будинок – це обов’язково і чистий будинок.

Телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час:

Щодо питань всеукраїнського контрактного прибирання об`єктів просимо телефонувати за номерами: 067-1-5555-85 , 099-1-5555-60, 093-920-55-55

Відділення в Києві

Прибирання Київ
Наші відділення в області: Васильків, Біла Церква, Боярка, Вишневе, Фастів

Віталій Березанський

067-406-23-41

kyiv@prybyralnyk.ua
Відділення №1.
Директор (франчайзі): Віталій Березанський

Перейти на новий сайт відділення:
kyiv.prybyralnyk.ua

Ольга Ткач

067-532-14-05

kyiv2@prybyralnyk.ua
Відділення №2.
Директор (франчайзі): Ольга Ткач

Перейти на новий сайт відділення:
kyiv2.prybyralnyk.ua


Поділитися з друзями:

Прибирання квартир Київ