Запрошуємо перейти на нову версію сайту: prybyralnyk.ua
НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Будівництво чи ремонт сам по собі процес тривалий і виснажливий. Проте збудувати дім, чи зробити ремонт це ще не все. Перед тим, як почати у ньому жити на вас ще чекає прибирання після будівництва. Ви можете бути впевнені, що на вас очікуватиме купа сміття та пилу, брудні вікна зі слідами від будівельної піни та плівки, залишки цементу та інших різних плям на плитці.

З такими видами забруднень можна спробувати впоратися самостійно, проте це є дещо не раціонально. Щоб впоратися з усіма видами плям, з якими ви зіштовхнетесь під час прибирання після будівництва, вам необхідна спеціальна хімія та техніка. Необхідні миючі засоби ви можете знайти у вільному продажі, проте вони коштують не дешево,і продаються у великих об’ємах. Купувати літр дорогого засобу, щоб використати лише 100 мл з нього є не економним.

Крім того, основною небезпекою з якою ви можете зіштовхнутися, під час операції «прибирання після будівництва» це неправильне використання хімічних засобів, і цим самим отримання хімічних опіків та пошкодження поверхні предмету.

Тому для вирішення проблеми прибирання після будівництва краще звернутися до спеціалістів, до професійної клінінгової компанії. Прибирання після будівництва – це один з напрямів, за яким працює наша клінінгова компанія «Універсальний Прибиральник».

Прибирання після будівництва включає:
1. Прибирання будівельного пилу з поверхні стін, підлоги, комунікацій.
2. Видалення стійких забруднень зі дзеркал та скляних поверхонь.
3. Полірування дзеркальних та скляних поверхонь.
4. Миття вікон: миття скла з двох сторін, підвіконників.
5. Вологе прибирання водостійких поверхонь.
6. Прибирання дрібного будівельного сміття (будматеріалів, уламків цегли).

Почитайте декілька цікавих статей про професійне прибирання:
  1. Клінінгова компанія
  2. Прибирання після будівництва
  3. Прибирання квартир
  4. Прибирання офісів

ВІННИЦЯ, ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ДОНЕЦЬК, ЖИТОМИР, ЗАПОРІЖЖЯ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КИЇВ, КІРОВОГРАД, КРЕМЕНЧУК, КРИВИЙ РІГ, ЛУГАНСЬК, ЛУЦЬК, ЛЬВІВ, МИКОЛАЇВ, ОДЕСА, ПОЛТАВА, РІВНЕ, СУМИ, ТЕРНОПІЛЬ, УЖГОРОД, ХАРКІВ, ХЕРСОН, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ЧЕРКАСИ, ЧЕРНІВЦІ | КОНТАКТИ


Поділитися з друзями:

Прибирання після будівництва