Запрошуємо перейти на нову версію сайту: prybyralnyk.ua
НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Хороші передчуття від переїзду у нову квартиру в Києві або споглядання результатів ремонту можуть бути затьмарені. Ви вже уявляєте себе у новому будинку, а замість цього бачите купу пилу, сміття, брудні вікна зі слідами від плівки, будівельну піну на вікнах, залишки цементу та інші різні плями на плитці. Перед вами постає проблема прибирання після ремонту.

Звичайно, можна спробувати впоратися з прибиранням самостійно, проте існує кілька проблем, з якими ви можете зіштовхнутися. Всі види забруднень після ремонту або будівництва вимагають знань та умінь у їх знешкодженні. Адже при неправильному використанні можна легко зіпсувати поверхню. Крім того, хімія на видалення таких забруднень коштує не дешево і продається у великих об’ємах. Купувати ці засоби для одноразового прибирання квартири після ремонту не логічно.

Тому з питань прибирання після ремонту або будівництва в Києві краще звернутися до нашої професійної клінінгової компанії. Ми маємо для цього всю необхідну техніку та хімію, знаємо як швидко та ефективно позбутися різних плям, і головне, можемо вказати час, за який впораємося із завданням. Це є великою перевагою, адже ви завжди можете запланувати переїзд або відкриття вашого магазину в Києві, і зробити це вчасно.

Турбуватися про переїзд чи веселе новосілля, втрачати радість від нового будинку, займаючись прибиранням після ремонту самостійно, залежить тільки від вас. Ми можемо взяти всі клопоти на себе. Для цього вам потрібно лише зателефонувати нам і замовити цю послугу.

Телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час:

Щодо питань всеукраїнського контрактного прибирання об`єктів просимо телефонувати за номерами: 067-1-5555-85 , 099-1-5555-60, 093-920-55-55

Відділення в Києві

Прибирання Київ
Наші відділення в області: Васильків, Біла Церква, Боярка, Вишневе, Фастів

Віталій Березанський

067-406-23-41

kyiv@prybyralnyk.ua
Відділення №1.
Директор (франчайзі): Віталій Березанський

Перейти на новий сайт відділення:
kyiv.prybyralnyk.ua

Ольга Ткач

067-532-14-05

kyiv2@prybyralnyk.ua
Відділення №2.
Директор (франчайзі): Ольга Ткач

Перейти на новий сайт відділення:
kyiv2.prybyralnyk.ua


Поділитися з друзями:

Прибирання після ремонту Київ