Для наших Клієнтів, власників дисконтних карток (як отримати?) ми час від часу проводимо раптові розіграші чи просто вручення приємних подарунків. Нам самим дуже радісно від того, а ще як дізнаємось про радість переможців - то щира посмішка надовго стає нашим вірним другом. :)

Свіжий розіграш:

Нещодавно відбувся черговий, 6-й розіграш подарунків серед наших Клієнтів, власників дисконтних карток, приурочений до 11-річчя компанії. Було розіграно 19 подарункових сертифікатів різних номіналів (500, 750 і 1000 грн).

Прочитати фоторепортаж
 

Попередні розіграші та вручення подарунків:

5-й розіграш подарунків серед наших Клієнтів, власників дисконтних карток, приурочений до 10-річчя компанії.

Розіграш відбувся 5.05.2016. Фоторепортаж.


4-й Розіграш подарунків серед Клієнтів - власників дисконтних карток у містах, де станом на 24.07.2015 видано найбільшие дисконтних карток (Вінниця, Кривий Ріг та Ужгород). Тому ми зробили несподівані, але не менш приємні подарунки жінкам - набори косметики ручної роботи (бомбочки для ванни різних видів). Фоторепортаж.
3-й Розіграш подарунків серед Клієнтів - власників дисконтних карток з нагоди 8-ої річниці компанії.

Розіграш відбувся 5.05.2014. Результати.


2-й Розіграш подарунків серед Клієнтів - власників дисконтних карток з нагоди початку роботи «Універсального Прибиральника» у 50 містах України.

Розіграш тривав з 20.05 до 3.06.2013. Результати.


1-й Розіграш безкоштовної хімчистки з нагоди травневих свят серед читачів наших сторінок у соц.мережах.

Розіграш тривав з 17.04 до 24.04.2013. Результати.

Чекайте на наступні розіграші подарунків, слідкуйте за анонсами у нашій фейсбук-спільноті. І нехай Вам пощастить!

P.S. Якщо Вам вручили нашу дисконтну картку, пам'ятайте, що її необхідно активувати на нашому сайті (вона тоді зможе брати участь у розіграшах та спеціальних акціях). Це можна зробити дуже просто, швидко й звісно безкоштовно. Форма активації прямо на сторінці знижки. Також там пише, яким чином можна отримати нашу дисконтну картку.

Поділитися з друзями:

Розіграші подарунків серед наших Клієнтів