Запрошуємо перейти на нову версію сайту: prybyralnyk.ua
НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Чистота – залог здоров’я. Це знає кожен. І кожен знає, що постійно підтримувати чистоту у приміщенні не легко. Прибирання вимагає багато сил та часу. Щоденне прибирання потрібне не тільки у наших будинках, а і в офісах, де ми працюємо. Чистота – це той фактор, який від об ражається як на самопочутті, так і на нашу репутації. А кому хочеться мати «брудну репутацію»?

Клінінг в Києві потрібен в кожному офісу. Адже у чистому приміщені і дихається легше, і працюється краще. Доведено, що чистота впливає на ефективність роботи, продажу. Зростає довіра до вас з боку клієнта. « Універсальний Прибиральник» пропонує зручний графік прибирання у офісі. Наші прибиральники виконуватимуть щоденне прибирання, клінінг, так, що це жодним чином не заважатиме вашому робочому процесу. В Києві багато клінінгових компаній можуть запропонувати вам щоденне прибирання, але тільки в нашої компанія надає спеціальну вигідну пропозицію. Зробіть щоденне прибирання, клінінг, в офісі необхідним атрибутом на шляху до успіху.

Підтримувати чистоту вдома – головний біль багатьох господинь. Сучасна жінка повинна встигати ходити на роботу, виховувати дітей, дбати про свій зовнішній вигляд. Інколи на щоденне прибирання часу не залишається зовсім. Особливо постійна чистота необхідна в будинках, де є маленькі діти. Вирішити цю проблему доволі легко. Достатньо лише набрати номер нашого представництва у Києві і замовити послугу. «Універсальний Прибиральник» допоможе з прибиранням, а ви проводьте більше часу з сім’єю, а не з ганчірками та шваброю. Довірте нам свої турботи.

Ми позбавимо ваш офіс, дім, від пилу, бруду, та їдкого запаху миючих засобів, що часто викликають алергію. Вам вже не потрібно буде мчати додому, щоб встигнути все прибрати до приходу гостей. Ми зробимо все замість вас. І гарантуємо. робота буде виконана вчасно. «Універсальний Прибиральник» любить чистоту і з радістю допомагає підтримувати її іншим. Щоденне прибирання та клінінг в Києві – це наша робота, яку ми виконуємо з задоволенням!

Телефонуйте нам у будь-який зручний для вас час:

Щодо питань всеукраїнського контрактного прибирання об`єктів просимо телефонувати за номерами: 067-1-5555-85 , 099-1-5555-60, 093-920-55-55

Відділення в Києві

Прибирання Київ
Наші відділення в області: Васильків, Біла Церква, Боярка, Вишневе, Фастів

Віталій Березанський

067-406-23-41

kyiv@prybyralnyk.ua
Відділення №1.
Директор (франчайзі): Віталій Березанський

Перейти на новий сайт відділення:
kyiv.prybyralnyk.ua

Ольга Ткач

067-532-14-05

kyiv2@prybyralnyk.ua
Відділення №2.
Директор (франчайзі): Ольга Ткач

Перейти на новий сайт відділення:
kyiv2.prybyralnyk.ua


Поділитися з друзями:

Щоденне прибирання, клінінг в Києві