Новини » Корисне та цікаве зі світу чистоти
« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »
Притча про чистоту
Притча про чистоту
29.07.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Одна сімейна пара переїхала жити в нову квартиру. Вранці, ледве прокинувшись, дружина визирнула у вікно і побачила сусідку, яка розвішувала на мотузку випрану білизну.
Детальніше →
Чому потрібно викидати старі речі?
Чому потрібно викидати старі речі?
18.07.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Є закон достатку - щоб прийшло нове, потрібно позбутися старого. Інакше для нового Всесвіт (Бог, як хочете) не бачить місця, куди вам це «послати».

2. У Китаї є приказка «Старе не втече, нове не прийде».

3. За фен-шуєм старі речі (мотлох, сміття) не дають текти вільно цілющій енергії Ци, і тому ні про які зміни в житті або нові речі не може бути й мови.

Детальніше →
Як позбутися неприємного запаху у холодильнику?
Як позбутися неприємного запаху у холодильнику?
09.07.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Регулярний догляд, зберігання продуктів у повітронепронекних контейнерах – ці прості правила допомагають запобігти появі запахів у холодильнику. Але, навіть незважаючи на це, іноді запахи з'являються. Вивести їх можна одним з таких способів: поставити у холодильник упаковку соди, висипану у якийсь посуд. Залишити до зникнення запаху.
Детальніше →
Домашня робота замість фітнесу
Домашня робота замість фітнесу
19.06.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Шкода витрачати час на прибирання? Але подумайте, скільки енергії ви витрачаєте наводячи порядок! Чим більше сил, тим менше калорій.
Детальніше →
Про що говорить безлад?
Про що говорить безлад?
28.05.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Про те, що жити в бруді погано, ми й самі прекрасно знаємо. Тільки от ніяк не можемо змусити себе взятися за пилосос. Лінь вселенська здолала? Можливо. Але є й інші варіанти.

Часто, небажання наводити порядок в домі, пов'язано з тим, що його просто не вважають своїм. Зазвичай це стосується квартир, які орендують. Якщо ви живете з батьками, безлад може слугувати сигналом до того, що пора обзавестися окремим житлом. У будь-якому випадку всі ці напади наглої ліні явно не випадкові.

Небажання прибиратися в окремо взятих місцях квартири зазвичай говорить про їх неприйняття. Так постійний безлад в робочій зоні, може наштовхнути на думки про те, що ви займаєтеся не своєю справою. А безлад в спальні сигналізує про проблеми в інтимному житті.

А що ви думаєте з цього приводу?

Детальніше →
Як боротися з пилом: 6 ефективних способів
Як боротися з пилом: 6 ефективних способів
07.05.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Після зими на яскравому сонечку пил помітний особливо сильно - брудні вікна, високі полиці, масивні штори. Знищити пил зовсім, звичайно, ніколи не вдасться, але звести його кількість до мінімуму - легко.

1. На жаль, нічого краще вологої ганчірки ще не придумано.

2. Обов'язково пилососьте. Під час цієї процедури бажано відкривати вікна, оскільки пилосос піднімає пил у повітря. Ідеально - поєднувати прибирання пилососом і вологе прибирання.

3. Краща боротьба з пилом – попередити його появу. Чим більше м'яких іграшок і книг у вас розставлено у відкритих шафах, тим більше все це буде збирати пил.

Детальніше →
Знаки зодіаку і прибирання.
Знаки зодіаку і прибирання.
12.04.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Овен – з порядком у тебе має бути все в порядку. Ти любиш його наводити. Правда, не надто часто, але зате від душі!

Телець – порядок вітається, але твоя лінь тебе погубить. Варто тобі тільки захотіти - і все буде блищати і сяяти. А не захочеш - все заросте віковий пилом і брудом.

Близнюки – прибирання приміщення починається з провітрювання, ним же продовжується і закінчується. Втім, невловиме упорядкування існує - у невпинному броунівському русі.

Рак – акуратність є, кожен листочок до листочка, книжка до книжки. Скрізь чистота і порядок. До місця проживання емоційний підхід.

Лев – складно змусити що-небудь прибрати., але якщо ти все-таки почнеш прибирання, обов'язково доведеш її до кінця.

Діва – вони бувають двох типів, або страшні нечупари, або нереальні чистюлі. Пристрасть до чистоти, прання, прасування (іноді абсолютно не брудних речей). Справжня Діва здує неіснуючі порошинки, зварить суп і прибере на кухні.

Детальніше →
Інтерв'ю мийника вікон, який працює на Емпайр Стейт Білдінг
Інтерв'ю мийника вікон, який працює на Емпайр Стейт Білдінг
25.03.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Герой сьогоднішньої розповіді - Річард Харт, бригадир мийників вікон на найвищому будинку, побудованому людством - Емпайр Стейт Білдінг у Нью-Йорку. Річард десять років видобував вугілля у Пенсільванських шахтах, перш ніж вирішив, що хоче роботу на свіжому повітрі, таку як миття вікон. Тепер замість спуску на глибину 600 метрів у вугільні пласти він піднімається на 300 метрів, щоб очистити верхівку хмарочоса.
Детальніше →
Правильне сортування сміття
Правильне сортування сміття
13.03.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Роздільна утилізація сміття вже давно практикується закордоном: контейнери з відсіками для пластику, макулатури, харчових і токсичних відходів встановлюють не тільки місцева влада, але й самі городяни у себе вдома. В Україні ековідповідальність розвивається повільно.
Детальніше →
Більше прибирання - більше сексу?
Більше прибирання - більше сексу?
04.03.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Прибирання, втім, як і будь-яка інша робота по дому, навряд чи входить у список улюблених занять для більшості жінок, проте тепер представницям слабкої статі є, чим заспокоїти себе. Недавно вчені виявили, що чим більше обоє з подружжя роблять роботи по дому, тим частіше вони займаються сексом, повідомляє Wall Street Journal.
Детальніше →