Новини » Корисне та цікаве зі світу чистоти
« 1 2 3 4 5 6 ... 25 26 »
Тест на рівень токсичності у домі після прибирання
Тест на рівень токсичності у домі після прибирання
10.01.2013 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Всі ми прекрасно знайомі з прибиранням у будинку. А чи знаєте Ви наскільки токсичним стає Ваше житло після прибирання? Пропонуємо простий тест на рівень токсичності в будинку після прибирання:
Детальніше →
З користю позбавляємося зайвого у домі
З користю позбавляємося зайвого у домі
14.12.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Як відомо, в Італії є цікава традиція - під Новий рік прийнято викидати старі речі з вікон. Ідея непогана, але так можна не тільки нашкодити перехожим, впустивши на них щось важке, але і швидко позбутися потенційного додаткового джерела доходу. Давайте послідуєм італійській традиції, але не будемо викидати непотрібні меблі з вікон, а продамо чи віддамо їх тим, кому вони дійсно потрібні.
Детальніше →
Прості правила чистоти
Прості правила чистоти
05.12.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Чистота, як відомо, запорука здоров'я. Але лише в тому випадку, якщо під час прибирання ви дотримуєте нескладні правила.
Детальніше →
Яка швабра краще підходить для вашої підлоги?
Яка швабра краще підходить для вашої підлоги?
14.11.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Прибирання будинку - справа нелегка. Особливо багато хто не люблять мити підлоги. Але ж робити це можна по-різному. Полегшити процес миття підлог можна, придбавши ідеальну швабру для цієї мети. Яку ж швабру можна вважати такою? Давайте розберемося.
Детальніше →
18 маленьких кроків до покращення життя
18 маленьких кроків до покращення життя
30.10.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
ДІМ

1. Створіть свій «Календар по очищенню Будинку від непотрібних речей», розподіливши по днях наведення порядку в різних домашніх сферах.
День 1: Розбираємо журнали.
День 2: Розбираємо DVD.
День 3. Розбираємо книги.

2. Живіть по мантрі: «Для всього є своє місце і все класти на свої місця». Спробуйте всі 10 днів слідувати наступним 4-м правилами:
1. Якщо ви щось взяли - покладіть це потім на місце.
2. Якщо ви щось відкрили - закрийте це.
3. Якщо ви щось упустили - підійміть це.
4. Якщо ви щось зняли - повісьте це на місце.

3. Пройдіться по будинку і знайдіть 30 речей, які необхідно полагодити або трохи підправити. Наприклад, поміняти лампочку, заклеїти дірку на шпалерах, прикрутити нову розетку і т.д.
Детальніше →
Тест на чистоту у вашому домі
Тест на чистоту у вашому домі
17.10.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Порядок і чистота в будинку даються нелегко. Це щоденне вологе прибирання, полиття квітів, прання і прасування, кухонні приготування та їх наслідки - чарівне перетворення хаосу в ідеальний порядок. Все це триває нескінченно, але таке життя, і зробити нічого не можна. У процесі чергової «навали» на пил і павутину просто необхідно зробити невелику перерву, відпочити і розважити себе невеликим тестом, з'ясувавши при цьому - чи все робиться правильно, чи нічого не забуто.
Детальніше →
Як вивести білі плями від дезодоранту
Як вивести білі плями від дезодоранту
10.10.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
В результаті застосування дезодорантів на одязі залишаються білі плями. Вони досить стійкі та особливо важко їх вивести з одягу темних відтінків. Ці плями не легко відіпрати при звичайному пранні.
Детальніше →
Позбаляємося плям від помади
Позбаляємося плям від помади
13.09.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Яким чином плями від губної помади з'явилися у вас на одязі, чи то в пориві пристрасті, чи випадково, то ваша справа, проте позбавлятися їх треба. Плями від помади модна віднести до розряду складних плям. Таке забруднення має жирову основу, тому відіпрати його звичайним способом, як правило, не вдається. Справитися з ними допоможуть народні засоби.
Детальніше →
Виводимо плями від трави
Виводимо плями від трави
04.09.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Свіжі трав'яні плями виводять теплим мильним розчином з невеликою кількістю нашатирного спирту. Застарілі трав'яні плями видаляють або чистим денатуратом, або сумішшю з восьми частин денатурату і однієї частини оцтової есенції.

Більш простий засіб для видалення трав'яних плям - розчин кухонної солі (чайна ложка солі на ½ склянки води).
Детальніше →
Як позбавитися плям від вина та пива
Як позбавитися плям від вина та пива
03.09.2012 / Корисне та цікаве зі світу чистоти
Плями від вина та пива можуть бути вилучені протиранням сумішшю спирту (або 40-градусної горілки) з водою за допомогою губки або м'якої ганчірки. Свіжі плями від червоного вина і ягід засипають меленою кухонною сіллю, а потім промивають водою і перуть з милом.

Старі плями від червоного вина виводять денатурованим спиртом, потім полоскають водою і перуть з милом. Можна такі плями видалити, протерши їх ганчіркою змоченою у гарячому молоці, а потім випрати, як звичайно.
Детальніше →