Новини » 2014 » Березень » 6 »
10 місць, про які ви забуваєте під час прибирання
Ми регулярно миємо вікна, двері і підлогу у себе в квартирі, наводимо порядок в холодильники, миємо мікрохвильовку, чистимо комп'ютер або планшет, перемо одяг. Однак, часто забуваємо про інші речі, які також вимагають періодичного прибирання. Запишіть ці заходи у ваш органайзер, включивши їх в щотижневе, щомісячне або щосезонне прибирання.

1. Зворотний бік килимів. Для видалення пилу, що проник глибоко в килим, просто переверніть його і пропилососьте зворотний бік.

2. Жалюзі. Матеріал, з якого вони зроблені, визначає спосіб їх очищення. Металеві жалюзі протирають мокрою губкою, можна з використанням миючого засобу. Для дерев'яних слід використовувати губку, лише злегка змочену простою водою. Пил з тканинних жалюзі можна прибрати сухою серветкою з мікрофібри.

3. Кредитні карти. Можливо, ви ніколи про це не думали, але навколо об'ємних цифр номера карти збирається пекельна суміш з жиру і пилу.

4. Відро для сміття. Навіть якщо ви дуже акуратні і завжди користуєтеся мішками для сміття, відро для сміття все ж потребує періодичного миття. Налийте в нього воду з дезінфікуючим засобом і залиште на кілька хвилин, після чого промийте водою і дайте повністю висохнути.

5. Домашні рослини. Вуличні та балконні квіти миються всякий раз, коли йде дощ, але кімнатні рослини такої можливості позбавлені. Бризніть на них водою з розпилювача і обережно протріть листя м'якою ганчіркою типу старої футболки. Крім цього, не забудьте перевірити стан ґрунту: при зайвому поливі на її поверхні може з'явитися цвіль, згубна для квітів. У цьому випадку замініть ґрунт у горщику.

6. Гаманець. Вимийте його з м'яким миючим засобом зовні і всередині; використовуйте спеціальний засіб для гаманця з натуральної шкіри. Почистіть щіткою замочки і кріплення.

7. Верх холодильника. На кришці холодильника накопичується величезна кількість дрібних предметів і пилу. Ми регулярно протираємо корпус холодильника і ручки, але часто забуваємо про його верхню частину.

8. Підставка для зубних щіток. Замочіть її в розчині дезінфікуючого засобу на півгодини, потім промийте і висушіть. Підставку також можна вимити в посудомийній машині.

9. Щітки й насадки пилососа. Ви регулярно витрушувати чи міняєте пилозбірник, але коли востаннє ви чистили щітки пилососа? За допомогою ножиць видаліть з них волосся, нитки і ворс від килима.

10. Килимок для йоги. Можливо, ви цього не помічаєте, але ваші спітнілі кінцівки залишають на килимку сліди, на яких розмножуються бактерії. Іноді мийте килимок м'яким милом (більш жорсткі засоби можу пошкодити його матеріал).


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1788

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!