Новини » 2016 » Листопад » 7 »
14 жовтня ми всі зустрілись у Хмельницькому
14-16 жовтня в Хмельницькому відбулася наша 12-та Всеукраїнська зустріч франчайзі (директорів філій та відділень). Було багато постачальників, презентацій, спілкування, обміну досвідом і, звісно, кави. Смачної та запашної.

Також директор мережі Анатолій Мельник нагородив дипломами найактивніших директорів у 2015 році. Фото з вручення.

Під кінець першого напруженого дня на нас чекав відпочинок, смачна бенкетна вечеря, радість якої разом з франчайзі розділили й постачальники. Атмосфера свята 14 жовтня й гарного настрою не полишала нас ні на хвилину. Спільне фото на згадку ми так і назвали:

На другий день, 15 жовтня для усіх франчайзі було проведено майстер-клас зі складання карт прибирання та правильного застосування різноманітних миючих засобів. Виступала Тетяна Тимофєєва - тренер Навчального центру Тараса Дударя.

Третій день Зустрічі ми розпочали з відвідин концерту діток з інтернатів та спеціальних шкіл Хмельниччини. Концерт був неймовірний - багато емоцій, часом відчаю, важкої правди, але водночас віри в Україну, оптимізму в дитячих очах.

Завершили ми, спілкуючись у нашому найбільшому контрактному об`єкті у м.Хмельницький на даний момент (станом на 7.11.2016). Марина Ліхневська - наша франчайзі, директор філії у цьому місті, розповіла усім колегам, яким чином організовано прибирання на об`єкті, скільки людей задіяно. Які додаткові клінінгові послуги надаються. З якими проблемами Марина зіштовхнулась при організації контрактного прибирання, як їх було вирішено.


Висловлюємо щиру подяку Марині Ліхневській за допомогу в організації зустрічі, а фотографу Ользі Бондарчук - за неймовірні фото.

Перегляньте фотоальбом 12-ї Зустрічі (на сайті або у фейсбук)

Сторінка всіх Всеукраїнських зустрічей.

До наступних зустрічей!


Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1203

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!