Новини » 2008 » Квітень » 10 »
Поради щодо прибирання квартири

Декілька корисних порад щодо прибирання за допомогою пилесоса.

Якщо Ви чистите штори пилесосом...
Помістіть між трубкою пилесоса й тканиною яку-небудь жорстку сітку, наприклад, тенісну ракетку, й матерія не буде засмоктуватись всередину.

Якщо Ви чистите пилесосом синтетичні коври...
При чистці пилесосом синтетичних килимів складно видалити наелектризовані ворсинки з їхньої поверхні. Однак, якщо перед початком прибирання ви легенько побризгаєте килим антистатичним засобом, тоді проблем не буде.

Пилесос і книги
Пил з книжок стряхайте, вдаривши їх одна об одну на відкритому місці (на балконі). Після цього книги пропилососьте м'якою щіткою.

Якщо загубили дрібні гострі предмети...
Дрібні гострі предмети (голки, булавки, цвяшки, кнопки і т.д.), що були загублені на підлозі, можуть стати причиною нещасних випадків.
Щоб їх зібрати, приєднайте магніти до пластинки, що з'єднує кришку й щітку пилесоса.

Якщо Ви промочили взуття, а його необхідно терміново висушити...
Скеруйте всередину взуття потік теплого повітря із пилесоса. Через десять хвилин взуття стане сухим.

Якщо необхідно очистити матерчастий фільтр пилесоса...
Для цього існує спосіб мокрої очистки, коли з квартири виходити не потрібно і ні одної пилинки в сторону не полетить. Для цього фільтр із пилом обережно занурюють у відро з водою: по мірі намокання пил звертається у воду. Бруд, що залишився на стінках фільтра, легко змивається потоком води.
Для завершального очищення фільтр вивертають на виворіт та омивають потоком води із зовнішньої сторони. Просохнувши, фільтр - як новий.
Фільтр та пилесборщик слід очищати одразу після кожного прибирання. Довготривала робота пилесоса може вивести двигун із ладу, тому кожні 50 хвилин роботи повинні чергуватися з 15-20 хвилинними перервами.

Джерело: homesovety.ru


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 2548

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!