Новини » 2009 » Липень » 23 »
"Універсальний Прибиральник" слідкуватиме за чистотою на фестивалі народного прикладного мистецтва "Карпатський Вернісаж"

Уже не перший рік "Універсальний Прибиральник" слідкує за чистотою протягом проведення відомого всеукраїнського фестивалю народного прикладного мистецтва "Карпатський Вернісаж". Фестиваль приваблює народних митців усіх можливих напрямків й звісно силу-силенну поціновувачів їхньої творчості, їх без сумніву кращого у світі мистецтва.

А ще зазначимо, що серед гостей фестивалю щоразу бувають й іноземці, для яких чистота не просто символізує порядок в місті чи державі, а дисципліну та гостинність її громадян. Ось тому, наша компанія допомагатиме з чистотою, адже наведення й підтримання чистоти - це єдине, що ми вміємо.

Докладніше про фестиваль:
5-6 вересня 2009 року в Івано-Франківську відбудеться фестиваль «Карпатський вернісаж». Фестиваль проводять виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та Регіональний туристично-інформаційний центр.

Метою фестивалю є популяризація народних традицій та культури регіону, представлення таких ремесел як різьба по дереву, ткацтво, вишивка, писанкарство, ковальство, гончарство, лозоплетіння, твори художнього мистецтва, ліжникарство та інші. До участі у фестивалі запрошуються народні майстри та умільці.

«Карпатський вернісаж» дозволить мешканцям та гостям Івано-Франківщини ознайомитися із народними ремеслами та традиційними промислами, сприятиме збереженню культурної самобутності краю. Фестиваль працюватиме:

5 вересня 2006 року – з 11.00 до 19.00
6 вересня 2006 року – з 10.00 до 18.00

В рамках фестивалю: уроки народного промислу від учасників, акції та подарунки від спонсорів та організаторів; експозиція народних майстрів Івано-Франківської області «Прикарпатський вернісаж».

Детальну інформацію про умови участі та можливості співорганізації фестивалю можна дізнатися у Регіональному туристично-інформаційному центрі:

вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004,
тел. (0342) 50-24-74
e-mail: sm@tourism-carpathian.com.ua
http://www.rtic.if.ua/vernisazh.html


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1284

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!