Новини » 2012 » Квітень » 12 »
7 квітня у Києві пройшла зустріч Універсальних Прибиральників з усієї України. РЕПОРТАЖ
7 квітня у Києві пройшла зустріч Універсальних Прибиральників з усієї України.

На зустріч приїхали наші регіональні представники із Запоріжжя, Львова, Житомира, Закарпаття, Криму та інших регіонів України. Цілий день ми знайомились, спілкувались, вчились, дізнавались щось нове, розповідали один одному про власний досвід.

Обмін рекламним досвідом

Незважаючи на те, що не всім нашим регіональним представникам вдалось потрапити на цю зустріч, нам було що розповісти і було що послухати. Спершу виступили більш досвідчені Олена Гуржієнко (м.Запоріжжя), Ірина Заславська (м.Сімферополь) та Андрій Лозинський (м.Львів), згодом до них приєднались Руслан Чорний (м.Керч), Ольга Пасічник (м.Житомир) і наша ще зовсім молода, але вже впевнено крокуюча ужгородська філія, яку представив Іван Мулеса і поділився своїм першим досвідом, першими замовленнями, першими труднощами і першими радостями від виконаних замовлень; від сяючої чистоти та усмішки вдячних клієнтів.

Тренінг

Далі бізнес-тренер Андрій Яценко (компанія "Negotiations consulting") провів для нас навчальний тренінг із практичними завданнями, основна мета якого - допомогти у більш якісному спілкуванні з замовниками. По схвальних відгуках, а особливо по більш результативних перемовинах із замовниками (які вже мали місце бути після тренінгу) стає зрозумілим, що старання Андрія були на 100% виправданими і ми дякуємо йому за чудовий тренінг!

Постачальники

Згодом до нас приєднались постачальники, наші партнери. Зокрема, виступили й презентували для нас свою продукцію Сергій Агапов (компанія "Solaris") та Андрій Сухоручкін (компанія "Паліколор"), Юрій Тимченко (компанія "ЮВІГ"), Ксенія Мішустіна та Світлана Грабчак (компанія "IPC-Україна"), а завершив цю частину своїм яскравим й таким бадьорим виступом :) Олексій Іванов (компанія "Сінтеко")

Дякуємо усім нашим партнерам-постачальникам за те, що знайшли час та можливість бути присутніми на нашій зустрічі. Особливе дякую Олексієві Іванову за подарункові набори миючих засобів. Це не просто приємно, а це чудова нагода їх якомога швидше випробувати (до речі, коли пишеться цей репортаж, деякі із представників вже застосували в дії подаровані засоби, і тепер знають чого вони варті).

Чудово те, що попри самі презентації у всіх Універсальних Прибиральників була нагода познайомитись особисто із постачальниками, відмітити для себе новинки і якісь певні корисності від дійства.

Мафія

Незважаючи на змученість усіх від важкого й інформаційно насиченого дня, на його завершення ми вирішили організувати наше дозвілля у вигляді цікавої гри "Мафія". Допоміг нам її організувати Володимир Росіцький (був ведучим гри), за що йому - велике спасибі! Адже було справді весело визначати, хто мирні жителі, а хто Дон мафії... :)

Дякуємо!

Найуважніші прихильники нашої компанії помітили, що за день до події у нас була запроваджена КОРПОРАТИВНА ЛІТЕРАТУРА, де першою стала книга "Самый богатый человек в Вавилоне". І всім присутнім на Першій всеукраїнській зустрічі регіональних представників, її організатор Анатолій Мельник (директор мережі) подарував цю книгу.

Відеозйомку та опрацювання всіх відео здійснив Олексій Тяжкий, фотографування заходу забезпечив Тарас Демчук. Дякуємо вам за допомогу, хлопці!

Джерело: прес-служба компанії

Відео: Олексій Тяжкий
Фото: Тарас Демчук

Повний фотоальбом з події

Спеціальна сторінка всіх наших Всеукраїнських зустрічей...
Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 2281

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!