Новини » 2013 » Лютий » 1 »
Анатолій Мельник разом з Іриною Заславською 16 лютого презентуватимуть "Універсальний Прибиральник" на ФранчКемпі в Одесі
Анатолій Мельник разом з Іриною Заславською 16 лютого презентуватимуть "Універсальний Прибиральник" на ФранчКемпі в Одесі.

8-й ФранчКемп, який відбудеться 16 лютого в Одесі, збере усіх бажаючих розпочати власну справу по франчайзингу. Як мінімум чотири успішних франчайзингові бізнеси презентуватимуться на цій події і серед них клінінгова компанія "Універсальний Прибиральник". На подію приїдуть потенційні франчайзі з різних міст України, але в більшості очікується приїзд людей з Миколаїва, Одеси та Херсона.

На даний момент у мережі "Універсальний Прибиральник" залишилось всього шість відкритих обласних франшиз (станом на 1.02.2013 це - Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Херсон). Саме тому Анатолій Мельник - власник франшизи "Універсальний Прибиральник" підготувався до виступу в Одесі дуже ретельно і розповість про основні переваги від цього бізнесу, ну і звісно про недоліки (готуйте запитання!). Зокрема Анатолій запросив на зустріч Ірину Заславську - давно діючого франчайзі із столиці АР Крим - Сімферополя. Ірина - є дуже досвідченим франчайзі, надійним та відповідальним бізнес-партнером, в клінінговому бізнесі вже більше шести років (чотири роки самостійно, останні два - вже у нашій мережі). Ірині є про що розповісти і тому вона з радістю поділиться власним досвідом не лише щодо клінінгового бізнесу, але і розповість, що їй дає наша франшиза, які переваги їй надає ТМ "Універсальний Прибиральник".

Ласкаво просимо на ФранчКемп в Одесі!

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОДІЮ.

Реєстрація на ФранчКемп


Універсальний Прибиральник в Сімферополі - Ірина Заславська консультується із Сергієм Палінчаком з приводу техніки Nilfisk-Advance | 3-я всеукраїнська зустріч франчайзі в м.Яремче 17-20.01.2013

За інформацією прес-служби компанії


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1050

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!