Новини » 2013 » Березень » 4 »
Більше прибирання - більше сексу?
Прибирання, втім, як і будь-яка інша робота по дому, навряд чи входить у список улюблених занять для більшості жінок, проте тепер представницям слабкої статі є, чим заспокоїти себе. Недавно вчені виявили, що чим більше обоє з подружжя роблять роботи по дому, тим частіше вони займаються сексом, повідомляє Wall Street Journal.

У більш ранніх дослідженнях говорилося про існування такого зв'язку тільки для чоловіків: виявилося, що вид чоловіка, що радісно мив підлогу, викликав теплі почуття в серцях дуже багатьох дружин. Нове ж дослідження показало, що точно такий ж зв'язок існує і у жінок, тобто чим більше жінка займається домашніми справами, тим більш бажаною вона виглядає для чоловіка і тим більше у неї сексу. У дослідженні брали участь 6,877 подружніх пар. Дружини у дослідженні проводили в середньому 41,8 години, виконуючи домашні справи, у той час як чоловіки займалися ними всього 23,4 години - досить типове співвідношення, яке багато дружин знаходять несправедливим. Під роботою по будинку в дослідженні малося на увазі наступне: прибирання, приготування їжі, миття посуду, прання і прасування одягу, похід по магазинах, робота у дворі, лагодження машини і оплата рахунків.

Вчені пояснюють цкй загадковий зв'язок дуже просто: якщо людина сама по собі енергійна, то вона буде вкладати більше сил і в прибирання, і в подружні відносини.

Самі учасники дослідження запропонували дещо інше пояснення зв'язку між домашніми справами і сексом. На думку багатьох з них, коли чоловік (жінка) робить якусь роботу по дому, він (вона) таким чином показує своє бажання «вкладати» у відносини, а також готовність піклуватися про інше і прислухатися до думки, а це дуже зближує.

До речі, що цікаво, вчені встановили аналогічну взаємозв'язок між роботою і сексом: чим більше людина працює, тим більше у нього сексу. Зрозуміло, мова не йде про ненормований робочий день, коли людина приходить додому за північ - чоловіки, що брали участь в дослідженні, працювали в середньому всього 33,8 години на тиждень, а жінки - 19,7 години. Так що мова, напевно, йде лише про те, що якщо ви сидите вдома і байдикувати, то хороший секс вам не світить.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1281

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!