Новини » 2014 » Липень » 11 »
Бруд — причина бідності?

У дитинстві в будинку моєї однокласниці ми часто стрибали на дивані, поки нас не бачили дорослі. Нас дуже радували пружини, приводив в захват пил, який клубами летів з дивана від наших стрибків. Коли через двадцять років я зайшла до своєї подруги дитинства, то в жаху побачила в кутку все той же диван, на якому ми колись стрибали.

Він не сильно змінився, наскільки я могла пам'ятати, але тепер я була вражена бідністю і убогістю обстановки. Я подумки підраховувала, скільки могла коштувати покупка нового дивана, заміна засмальцьованих стільців, дзеркала, розбитого і заклеєного обгорткою від шоколаду. Поки ми говорили, в уяві я білила стелю і змінювала шпалери. Мені хотілося вимити вікна, обсиджені мухами, повикидати палиці і картонки, що стирчать з-під дивана, битий квітковий горщик, обв'язаний панчохою.

"А що, якщо погано з грошима?" - Подумала я ... Але мозок пручався і пропонував мені купити хоча б недорогу клейку плівку під колір дерева і обклеїти нею стіл. Куди б я не подивилася, мій погляд натикався на якусь поломку, бруд, плями і сміття.

Мозок раптом сказав мені: «Як ти думаєш, чому поруч з убогістю завжди бруд?".

Навіть якщо замінити слово "завжди" на "практично завжди" або "частенько", то легше від цього не робиться. Бруд — це прояв НЕ безгрошів'я, а менталітету. Вдумайтеся: бруд — це прояв відповідного менталітету. А оскільки бруд і злидні — сусіди, то і злидні — це своєрідний менталітет.

Бідність знаходиться в немитій голові.

Уривок з книги Н. Грейс «Закони Грейс».


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1542

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!