Новини » 2014 » Грудень » 13 »
Чистий-чистий Київ
28 листопада наша столиця стала, мабуть, ще трохи чистішою. Адже в цей день відбулась Восьма всеукраїнська зустріч франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник". До Києва приїхали директори філій у таких містах: Біла Церква, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вінниця, Дергачі, Дрогобич, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кіровоград, Коломия, Комсомольськ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Надвірна, Одеса, Олександрія, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Фастів, Харків, Чернівці, Яремче.

Також Зустріч відвідали п`ятеро потенційних франчайзі з інших міст України і Сергій Матюша - один з чотирьох почесних франчайзі мережі.


Анатолій Мельник робить оголошення

Євгеній Сердюк, франчайзі в м.Одеса

Олена Гуржієнко, франчайзі у м.Запоріжжя

Потенційні франчайзі. Знайомимось, спілкуємось

В рамках Зустрічі пройшла клінінгова конференція й виставка. Дванадцять постачальників професійного обладнання, інвентарю й миючих засобів для прибирання презентували свою продукцію (Соляріс, Ювента-Юг, Mopline, Аргенвіт, ProfiEurope, Prochem, Дистриб`ютор Сервіс, Vermop, Chemspec, Київ-Берлін-Сервіс, Еко-Країна, PrimaTerra). Окрім постачальників з Києва, на Зустріч приїхали компанії з Дніпропетровська, Львова, Одеси та Харкова. Хочеться відзначити, що серед виробників миючих засобів більше половини - українські. Така тенденція тішить, й маємо надію, що незабаром ми матимемо змогу користуватись й також якісною українською технікою для прибирання.


Професійні пилесмоки Numatic та інвентар Filmop

Ось як це можна застосовувати

Mopline виготовляє ці зручні пояси

Представники Еко-Країна та франчайзі з Чернівців

Пробіотики

Пояснює Ярослав Шапорта - представник Profi

Англійська хімія Prochem (все для хімчистки)

Іван Волос - представник PrimaTerra (Харків)

Ось цей пад найкраще підходить для плитки

Цим падом, Олено, Ви відчистите усе!

Конкурс від Vermop

Як було анонсовано раніше, на події відбувся перший етап конкурсу від Vermop (головний приз: поїздка у Вертхайм), який пройшов у вигляді змагання на швидкісне якісне миття вікна. У змаганні прийняло участь сім учасників, а переможцем став наш франчайзі у м.Кіровоград - Олександр Бобраков.


Змагаються Олена (Чернівці) та Євгеній (Одеса)

Андрій Лозинський, франчайзі у м.Львів

Переміг Кіровоград (Олександр Бобраков)

Олександр тепер претендент на поїздку до Вертхайма

Майстер-клас

Сертифікований бізнес-тренер Тетяна Муравйова для всіх відвідувачів та гостей заходу провела тригодинний майстер-клас: "Як створити, розвивати і оцінити клієнтоорієнтованість компанії". Незважаючи на інформаційну насиченість дня, публіка вдячно сприйняла і взяла на озброєння потрібні слова й практичні настанови від Тетяни.


Тетяна Муравйова - про клієнтоорієнтованість

Ось погляньте на цей слайд, каже Тетяна

Спеціальні гості

Щиро вдячні за візит на подію нашим спеціальним гостям. Перш за все подяка Роману Кириловичу - засновнику та головному редактору найпопулярнішого франчайзингового порталу Franch.biz. Коли представляючи гостей публіці, власник франшизи Анатолій Мельник попросив підняти руки всіх, хто знайшов франшизу "Універсальний Прибиральник" через Franch.biz - більше половини франчайзі підняли руки. І це ще раз засвідчило ефективність Романа і його дітища - мегафранчайзингового сайту!

Другий гість - Андрій Кривонос, Голова Асоціації франчайзингу в Україні не пошкодував часу і прийшов до нас прямо у свій день народження (всіх благ, Андрію!). Звертаючись до франчайзі наголосив на тому, що "горизонтальне спілкування знімає вертикальну напругу" (цитуємо дослівно), адже саме через такі зустрічі франчайзі мають змогу не просто спілкуватись між собою, а ще і разом впливати на певні рішення власника франшизи.


Роман Кирилович - засновник порталу Franch.biz

Андрій Кривонос - Голова Асоціації франчайзингу

А ось і відео-ролик, який хлопці записали прямо на події. Такі приємні, прості, й водночас дві дуже вагомі фігури в українському франчайзингу:

Також хочеться відзначити, що наша Зустріч викликала інтерес у одного з центральних ЗМІ в Україні. І прямо на події було взято інтерв`ю у двох франчайзі - лідерів мережі "Універсальний Прибиральник" в 2014 році: Оксана Лавська, м.Кривий Ріг та Роман Левадній, м.Полтава. Ось стаття: "Еволюція чистоти: від швабри до клінінгу"


Роман Левадній, франчайзі у м.Полтава

Оксана Лавська, франчайзі у м.Кривий Ріг

2-й день події

Другий день (29 листопада) проходив у закритому режимі (присутніми були тільки діючі франчайзі мережі). Обговорювалися наступні питання:
  • Запитання та пропозиції до власника франшизи.
  • Послуга "прибирання снігу": правильне оцінювання й організація роботи.
  • Техніка безпеки: норми й правила, вимоги законодавства. Практичний досвід.
  • Контрактне прибирання під`їздів: співпраця з ОСББ та ЖЕО. Обмін досвідом між найдосвідченішими франчайзі у цьому питанні.
  • Щоденне прибирання офісів різних площ: які нюанси можуть виникнути в процесі роботи. Як правильно підрахувати й організувати прибирання на постійній основі. Обмін досвідом між найдосвідченішими франчайзі у цьому питанні.
  • Періодичне прибирання квартир та приватних будинків. Особливості й тонкощі прибирання приватного сектору. Обмін досвідом між найдосвідченішими франчайзі у цьому питанні.
  • Прибирання на постійній основі великих підприємств (з кількістю працівників від 100 до 300). Як реагувати на зауваження, як їх передбачити й виправити, якщо таки є зауваження. Обмін досвідом між найдосвідченішими франчайзі у цьому питанні.


Дискусія у самому розпалі

Олександр Бобраков: "Я пропоную..."

Підбиваємо підсумки обговорення

Анатолій Мельник модерує обговорення

Одночасно з обговоренням й дискусією відбувалось фотографування директорів філій (див.фотоальбом).


Тим часом візажист підкреслює красу наших дівчат!

Талановита візажист з Києва - Анна Мельничук


Сімейне фото, Київ 29.11.2014


Перегляньте весь фотоальбом з нашої Зустрічі.

Спеціальна сторінка всіх наших Всеукраїнських зустрічей...

І до наступних зустрічей!

©Фотографії: Ольга Бондарчук

Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 2103

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!