Новини » 2013 » Липень » 18 »
Чому потрібно викидати старі речі?
1. Є закон достатку - щоб прийшло нове, потрібно позбутися старого. Інакше для нового Всесвіт (Бог, як хочете) не бачить місця, куди вам це «послати».

2. У Китаї є приказка «Старе не втече, нове не прийде».

3. За фен-шуєм старі речі (мотлох, сміття) не дають текти вільно цілющій енергії Ци, і тому ні про які зміни в житті або нові речі не може бути й мови.

4. Ще один висновок: коли ми надягаємо стару річ, або бризкаємо парфумами, якими давно не користувалися, або чуємо музику з минулого - нас буквально повертає у минуле. Це елементарний НЛП - все це, так звані емоційні «якорі». Зі старими речами (духами, одягом та й усім) пов'язані якісь спогади і вони автоматично відтворюються при контакті з якорем. Але справа в тому, що з'являються не тільки емоції - в нас з'являються старі думки, а ось це дуже небезпечно, бо думки, як ми знаємо, формують життя. Ось ми і формуємо життя старими думками.

5. Тримаючись за старі речі з думками «А раптом не буде грошей, щоб купити нове?», ми резонуємось з ментальністю бідних і отримуємо бідність. Якщо ми спокійно викидаємо непотрібні речі з думками «Куплю ще, або Всесвіт дасть мені краще» ми резонуємось з ментальністю багатих і отримуємо багатство.

Тож, якщо у вас є речі, якими ви довго не користуєтесь, сміливо їх викидайте, чи віддайте тим, кому вони потрібні. Якщо це одяг,то не забудьте його добре випрати,щоб у ньому не залишилося вашої енергії. Сміливо позбавляйтесь старого і прослідкуйте за тим, що відчуватимете.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1711

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!