Новини » 2010 » Січень » 15 »
Ціль - представництва у всіх обласних містах
Універсальний Прибиральник знаходить шляхи залучення нових франчайзі до мережі.

Цього року заплановано розширити територію присутності представництв компанії та охопити мережею всі обласні міста країни. Крім того, були визначені пріоритетні напрями розвитку: список з 92-х міст, в яких заплановано в майбутньому відкрити офіси "Універсального Прибиральника".

"Для перших десяти франчайзі з пріорітетних міст, ми проводимо акцію - місяць безкоштовного користування франшизою. Звичайно, не лише це зараз приваблює людей до покупки бізнесу "Універсального Прибиральника". Ми постійно намагаємося пропагувати культ чистоти, і це не лише соціальний аспект нашої діяльності. Ми доносимо до компаній - наших потенційних клієнтів - важливість такої послуги як клінінг і таким чином постійно розширюємо наше клієнтське коло. Також ми обрали для себе ефективну рекламну стратегію, яка сконцентрована на потужній інтернет-рекламі, і допомагаємо нашим партнерам у пошуку клієнтів: приймаємо і спрямовуємо запити зі всієї України", - розказав директор франчайзингової мережі та винахідник концепції "Універсального Прибиральника" Анатолій Мельник.

"Універсальний Прибиральник" підписав минулого місяця договір з ще одним франчайзі, і тепер послугами компанії можуть скористатися також жителі міста Тернопіль. Наразі ведуться підготовчі роботи, і повноцінно цей офіс запрацює з 1-го лютого. Тепер "Універсальний Прибиральник" надає послуги в Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому, Донецьку, Дніпропетровську та Тернополі. Також компанія зараз відбирає партнера для відкриття представництва та роботи у Києві і веде переговори з такими містами, як Запоріжжя та Миколаїв.

Після відкриття представництва у Києві "Універсальний Прибиральник" планує підписувати домовленості про надання клінінгових послуг великим всеукраїнським мережевим компаніям. Це дасть можливість франчайзі на місцях обслуговувати цих клієнтів у своєму місті.

Для довідки.
"Універсальний Прибиральник" надає послуги з прибирання офісів, особняків, котеджів, квартир, магазинів, рекламних вивісок, здійснює прибирання після ремонту тощо

Джерело: Franchising.ua


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1151

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!