Новини » 2013 » Червень » 19 »
Домашня робота замість фітнесу

Шкода витрачати час на прибирання? Але подумайте, скільки енергії ви витрачаєте наводячи порядок! Чим більше сил, тим менше калорій.

Розвішування білизни
Якщо сушарка висить у вас на рівні голови, то краще розвішувати білизну, стоячи навшпиньках! При цьому тримайте спину прямо, напружте м'язи преса і сідниць. При такому положенні також тренуються м'язи ніг. Якщо все робити правильно, то через пару тижнів ноги стануть помітно сильніше. Якщо сушарка невисока, то, розвішуючи білизну, присідайте і знову піднімаємо - так ви зміцните м'язи сідниць.
Витрата - 50 ккал на годину

Пилососимо або миємо підлогу
Хоч багато хто і не любить мити підлоги, але це одна з найефективніших «вправ». Після цього не тільки квартира засяє, але і калорії значно зменшаться, немов за помахом чарівної палички. Але тут головне - техніка: тримайте спину прямо, зігніть ноги в колінах. Активно рухайте руками, щоб зміцнити плечові м'язи. Ця вправа корисно для всього тіла, особливо для плечей і стегон. Для більшого ефекту робіть кроки ширше - це прискорить втрату калорій.
Витрата - 160 ккал на годину

Прасування
Багато жінок стверджують, що прасування заспокоює нерви. Проте нею можна не тільки знімати стрес, а й покращувати фігуру. Для цього встановіть прасувальну дошку на рівні пояса, увімкніть мелодійну музику і, поки гладите, переступайте з ноги на ногу. Тримайте спину прямо.

КОРИСНІ ПОРАДИ
Не лінуйтеся і прибирайте на совість. Витираючи пил, намагайтеся дотягнутися до найнедоступнішого куточка - це піде на користь розтяжці. Проблеми із зайвою вагою починаються у багатьох з моменту придбання автомобіля. Так що деяким автомобілісткам корисно іноді залишити засіб пересування перед будинком і пішки дійти до магазину. За 30 хвилин прогулянки ви витратите 150 калорій.

Піднімайтеся по сходах, а не користуйтеся ліфтом. Звичайно, за умови, що ви живете на 5-му чи 7-му, поверсі, а не на 22-му! За одну хвилину підйому спалюються близько 18 калорій.

Любите розмовляти по телефону? Базікайте в своє задоволення, але не сидячи на дивані, а бадьоро крокуючи по квартирі.

Похід до магазину стане справжньою силовим тренуванням, якщо правильно розподілити навантаження. Розкладіть продукти в дві сумки так, щоб вони вийшли приблизно однакової ваги, і несіть їх в обох руках до дому з прямою спиною. Це спалює до 140 калорій на годину.

Щоб не страждати від гіподинамії, введіть в звичку робити в день не менше 500 рухів або 3000 кроків. Порахувати їх допоможе крокомір.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 916

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!