Новини » 2012 » Червень » 12 »
Допомагати - легко!

Завдяки ініціативності директорів наших філій у містах Алчевськ, Донецьк, Запоріжжя та Харків у приміщенні місцевих дитячих будинків нещодавно відбулось благодійна хімчистка килимів та диванів.

В Донецьку дітки дуже зраділи новим людям (клінерам) і їм процес прибирання був цікавий по своєму :), а в Харкові наші клінери працювали 4 дні, почистили близько 20 килимів та килимових доріжок; всі залишились задоволеними, як нам сказали: "їм такого ніхто і ніколи ще не робив!".

Але як виявилось, не всім дит.будинкам (куди ми телефонували) потрібна була наша допомога, але були й ті, хто розуміють, що чистота дуже важлива для здоров'я діток. Ось як приклад цього приведемо слова лікара-алерголога Алли Петріщак із нещодавньої конференції в Ужгороді:

"Як не дивно, та саме від «домашньої» екологічної обстановки залежатиме, наскільки буде високим ризик розвитку алергічного захворювання. За словами лікаря-алерголога, результати досліджень показали: «Екологія житла сучасної людини у 80 разів гірше, ніж екологія за вікном. Не дивлячись на глобальну урбанізацію, високу загазованість, будівництво з використанням сучасних матеріалів і технологій, повітря на вулиці набагато чистіше і сприятливіше, ніж у приміщенні». І найбільшою проблемою в цьому плані є побутовий пил – найперший і найгрізніший фактор ризику розвитку алергічних захворювань різного роду." Читати повністю інтерв'ю.

Хочу щиро подякувати нашим представникам Вікторії Тищенко, Ірині Толкачовій, Олені Гуржієнко та Ользі Бєловій за таку ініціативу та допомогу знедоленим дітям. Хочу висловити побажання, щоб у нас були можливості допомагати частіше, а дит.будинкам дійсно була потрібна наша допомога.

З повагою,
Анатолій Мельник


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 823

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!