Новини » 2018 » Січень » 23 »
Дві цікаві книги додано сьогодні до нашого переліку корпоративної літератури
Сьогодні до нашого переліку корп. л-ри приєднались книги: Ошо "Любов. Свобода. Само-бутність" і Ася Казанцева "Хто б міг подумати?".

Опис книги

Як любити себе – й не бути самозакоханим? Як кохати іншого, не зв’язуючи себе путами залежності? Як відшукати серед несправжніх тіней любові – любов істинну: ту, яка спроможна привести нас до зернини божественного в нашому єстві? І як, лишившися сам-на-сам із собою, ніколи не знати самотності? Над цими та багатьма іншими наріжними питаннями нашого життя замислюється Ошо у книзі «Любов, свобода, само-бутність». Відповіді, що він їх пропонує, – незвичні, часом навіть провокаційні, але міркувати разом із ним незмінно цікаво.

Доступні, дотепні й динамічні оповіді Ошо не залишать байдужим широке коло читачів: не дарма ж він вважається справжньою рок-зіркою сучасної езотеричної філософії.


Опис книги

Ася Казанцева науковий журналіст, лауреат премії в галузі науково-популярної літератури Просветитель. ЇЇ книжка Як мозок змушує нас робити дурниці присвячена основним біологічним пасткам, які заважають нам щасливо жити і як слід поводитися.

Розвіюючи міфи про хімію кохання, шкідливі звички та роботу нашого мозку, авторка спирається на грунтовні наукові праці, а також наводить приклади із власного життя.


Перейти на сторінку з усіма книжками корп. л-ри.

P.S. 8/2/2018 відбувся традиційний розіграш нових корпоративних книг:


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 214

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!