Новини » 2015 » Жовтень » 12 »
Двоє франчайзі "Універсальний Прибиральник" поїдуть до Німеччини
Як уже багато хто з Вас чув - чудовий конкурс від Vermop рік тому придумав і організував постачальник Євгеній Сухарєв, який успішно відбувся у три етапи з несподіваним фіналом в Івано-Франківську 2 жовтня 2015 року.

В результаті першого етапу конкурсу, який пройшов в Києві 28.11.2014 перемогу отримав Олександр Бобраков з м.Кіровоград.
Детальніше.
В результаті другого етапу конкурсу, який пройшов у Чернівцях 13.03.2015 переміг Іван Король, франчайзі у м.Луцьк.
Детальніше.
А в результаті запеклого третього етапу конкурсу (2.10.2015 в Івано-Франківську) визначився третій півфіналіст - Антоніна Мацкаль з Ужгорода. Потім між нею та першим півфіналістом Олександром Бобраковим з Кіровограда відбулись фінальні змагання (другий півфіналіст на змагання не з`явився), хто з них найвправніше миє вікна.
Детальніше.

Ось коротеньке відео, як це було...

Дуже приємним сюрпризом стало те, що Євгеній замість одного, бере до Німеччини двох фіналістів. Тож не зважаючи на те, що перше місце здобув Олександр Бобраков (з чим його вітаємо звісно), до Німеччини заслужено поїде й Антоніна Мацкаль. Там наші франчазйі в грудні відвідають місто Вертхайм, де знаходиться завод Vermop, і побачать усе на власні очі (і потім розкажуть нам :)).

Вітаємо переможців і ще раз дякуємо Євгенію Сухарєву за таку можливість!


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 590

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!