Новини » 2014 » Червень » 25 »
Фінансова економія за рахунок заміни рідкого мила на мильну піну
Нове дослідження, у сфері гігієни, показало, що люди витрачають на 16 відсотків менше води використовуючи мильну піну замість рідкого мила для миття рук.

Дослідники попросили 150 людей спочатку забруднити, а потім вимити свої руки, перший раз з рідким милом, другий раз з мильною піною.

Учасники самі вибирали, скільки їм потрібно миючого засобу і води, щоб змити його. Миючі засоби чергувалися, щоб кожне було використано однакову кількість разів.

У підсумку, виявилося, що при використанні рідкого мила, люди в середньому витрачають 1758 мл води протягом 21,8 секунд. Використовуючи мильну піну, витрата скорочується до 1475 мл води протягом 19,7 секунд. Це цілих 16 відсотків економії води. Якщо люди миють руки три рази на день на роботі, то при штаті в 100 чоловік можна заощадити майже 20 тисяч літрів води на рік, замінивши рідке мило на мильну піну в туалетах.

Також, дослідники повідомляють, що економія води може бути ще більше, якщо використовувати конкретну техніку миття рук (спільно з використанням мильної піни) - видавити піну, розподілити по руках, потерти рука об руку, включити воду, змити, вимкнути воду. Стимулюючи такі зміни в звичках працівників, можна скоротити споживання води на 45 відсотків, порівняно зі стандартною технікою миття рук (включили воду, розподілили миючий засіб, намилили, змили, вимкнули воду), при використанні рідкого мила.

Додаткова економія досягається за рахунок того, що піну простіше змити, ніж рідке мило, а також тому, що мильна піна покриває поверхню в 8 разів більше, ніж намазувати рідке мило, тобто піна менше витрачається.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1361

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!