Новини » 2018 » Квітень » 30 »
Як 20 українських міст "зустрілись" у Стрию. РЕПОРТАЖ
Минулого тижня у Стрию "зустрілись" 20 українських міст: Вишневе, Дніпро, Золочів, Івано-Франківськ, Калуш, Кам`янець-Подільський, Київ, Кривий Ріг, Кременчук, Кропивницький, Львів, Мукачево, Одеса, Рівне, Стрий, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці. Адже 20-22 квітня у найбільш мононаціональному місті України проходила чергова, сімнадцята Всеукраїнська зустріч франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник".

Цього разу вона вперше відбувалась у розширеному форматі "Зустрічі досвіду й партнерства", який створив можливість участі у ній також інших клінінгових компаній і потенційних франчайзі. Зокрема, зустріч відвідали п`ять представників клінінгових компаній (серед них "SurfaceCleaning" зі Львова та "Попелюшка" з Мукачева) і один потенційний франчайзі із Золочева.

Навчання

Великий проміжок часу події було виділено для навчання. В перший день 20 квітня тренер Максим Тарасов з Дніпра прочитав дві двохгодинні лекції щодо технологій і методів екстракції та виведення плям. В другий день 21 квітня тренер Олена Коссак зі Львова провела чотирьохгодинний майстер-клас "Людський ресурс, або як виявити в компанії прихованого агресора".

Постачальники

До Стрия завітали троє постачальників: Lysoform (широкий асортимент продукції для клінінгу, в тому числі німецький інвентар Vermop), Profi (польські професійні порохотяги) та Primaterra (українські професійні миючі засоби).

Цікавий подарунок отримали і франчайзі, а саме 30% від внесків, які надійшли від постачальників, було рівномірно розподілено між усіма присутніми франчайзі. Зокрема, була розприділена сума 1642 грн (по 86 грн кожному). Ці кошти можна було використати в рахунок оплати покупок у присутніх постачальників (тільки 20 квітня). Двоє франчайзі здійснили покупки у Лізоформ (172 грн), шестеро - у Пріматерри (516 грн), а восьмеро - у Профі (688 грн). Відповідні суми було компенсовано постачальникам (готівкою і по перерахунку).

Активні франчайзі

Один з цікавих показників активності франчайзі є виконання чотирьох параметрів, і як наслідок гарантоване здобуття звання "Активні франчайзі". Ці параметри наступні: видача й активація 50 дисконтних карток, додання на сайт 30 фотографій, 20 приватних відгуків і 10 інтерв`ю з Клієнтами. До слова, з першого червня почне враховуватись ще один параметр - три відгуки про прочитані корпоративні книги. Станом на 30.04.2018 в нашій мережі це звання здобули 14 діючих франчайзі. І, власне, у Стрию до їх числа доєднались двоє партнерів - Володимир Русин з Мукачева і Тетяна Субот із Рівного. Обоє отримали від засновника мережі, Анатолія Мельника, нагрудний знак "Активні франчайзі".

Обмін досвідом

На другий день 21 квітня в першій половині дня у закритому форматі (тільки діючі франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник") ми активно обмінювались досвідом між собою, задавали один одному важливі питання й відкрито їх обговорювали. Це було дуже потрібно і актуально. Три години минули наче мить і всього, що запланували, на жаль, обговорити не встигли. Тож на наступній зустрічі на цю частину буде виділено більше часу (хоча би 5 годин).

Екскурсія

На третій день 22 квітня для нас провів неймовірну екскурсію містом Стрий пан Євген Тиченко, за яку ми йому дуже вдячні.

Післясмак події

Ми отримали чудові два відгуки про нашу подію, один від Анастасії Кулакової (франчайзі у м.Дніпро), а ще один від Олени Кремінецької (представниця клінінгової компанії SurfaceCleaning зі Львова). Прочитайте їх. І до наступних зустрічей!

Висловлюємо велику подяку Остапові та Софії Гишко, Олегові Щербію за допомогу в організації події.


Фотоальбом події на сайті й у фейсбук.
Сторінка усіх всеукраїнських зустрічей.


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 611

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!