Новини » 2017 » Лютий » 18 »
Як ми провели 13-ту Зустріч у Львові. ФОТОРЕПОРТАЖ
18 та 19 січня клінінговий Львів приймав гостей з усієї України. До Львова на 13-ту Всеукраїнську зустріч франчайзі приїхали учасники (діючі франчайзі та підтверджені постачальники) з таких міст: Боярка, Вишневе, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Калуш, Кам`янець-Подільський, Київ, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Лубни, Луцьк, Львів, Полтава, Стрий, Ужгород, Харків і Хмельницький.
На події був присутнім також спеціально запрошений гість - бізнесмен із Польщі Єжи Романяк (власник оздоровчої клінінки).

Особливістю зустрічі окрім її святковості (третій Святвечір), стало вручення "Активним франчайзі" фірмових нагрудних значків (відбувалось вперше):

Усе почалося 18 січня зранку о дев`ятій тридцять з ранкової кави та солодощів, щебетливого спілкування франчайзі, а ще постачальника Євгена Сухарєва (Vermop), який бадьоро виступив першим і таким чином перемкнув нашу подію в активну фазу. Переконавши всіх, що кращий клінінговий інвентар за німецький Vermop не знайти ніде, Євген придумав якийсь веселий конкурс і передав естафету Юрію Сухарєву (УкрПолімерПродукт). А потім знову була кава (куди ж без неї?), директори філій та відділень мережі "Універсальний Прибиральник" сновигали залою, споглядали стенди постачальників, запитували про їхню продукцію, розглядали, щось купували. Такі події, наші зустрічі дають франчайзі завжди багато нової інформації, можливостей для росту й пізнання.


Трохи згодом ми мали цікавий виступ представників "PrimaTerra", які приїхали з Харкова (український виробник професійних миючих засобів), а з нагоди свята зробили несподівані приємні подарунки всім Універсальним Прибиральникам, а саме рідке мило з дозатором (для домашнього використання). Володимир Кучеров - генеральний директор компанії "Київ-Берлін-Сервіс" під час свого виступу анонсував ряд корисних навчань на 2017 рік спільно з німецькими партнерами Kiehl і запросив нас на них. Хочемо зауважити, що наша сусідка Польща цього разу нам знову допомогла пізнати таких постачальників як "ЛЕО-ГРІТЕ" зі Львова та "САРМАТА" з Тернополя (на події були присутні представники у Львові). Обидві компанії презентували широку лінійку професійних миючих засобів польського виробництва.Як відомо, у нашій мережі діє комплексний рейтинг франчайзі (директорів філій та відділень), який визначає їх проактивність та загальний рівень успішності, допомагає приваблювати нових клієнтів, а також робить їх внесок у розвиток мережі. Тож на Зустрічі у Львові було відзначено ТОП-10 франчайзі та Лідерів мережі згідно підсумків рейтингу за 2016 рік.
Дипломи та кубки отримали: Сніжана Русин-Берчак й Антоніна Мацкаль з Ужгорода (1 місце), Марина Ліхневська з Хмельницького (2 місце), Оксана Лавська з Кривого Рогу (3 місце) й Наталя Кучеренко з Кременчука (4 місце).
Дипломи отримали: Андрій Лозинський зі Львова (6 місце), Віталій Березанський з Києва (7 місце), Марія Андреїв з Калуша (8 місце), Роман Левадній з Полтави (9 місце), Остап Гишко зі Стрия (10 місце).

Нагороди вручали власник франшизи Анатолій Мельник разом із гостем події Єжи Романяком.

Як ми анонсували раніше, 18 січня у Львові було оголошено про новий Бонус 18 "Три порохотяги" директором мережі "Універсальний Прибиральник" Анатолієм Мельником спільно з постачальником Ярославом Шапортою, який представляє в Україні польську компанію "ProfiEurope" (яка виробляє і постачає промислові пилососи для клінінгу).

Отож, суть нового бонусу полягає у тому, щоб здобути перше, друге або третє місце в рейтингу станом на 1.4.2017 (перше підбиття підумків у 2017 році) і отримати в подарунок відповідний порохотяг ProfiEurope.

  1. За перше місце: модель Profi 45.15 MF - з унікальним фільтром Multifitr. Фільтр та порохотяг призначені для після-будівельного прибирання, об’єктів після ремонту, горищ чи каміна.
  2. За друге місце: модель PROFI 20 - унікальне поєднання пилососа для сухого прибирання і надзвичайно ефективного втягування води. Уніфікований агрегат, котрий замінює декілька професійних порохотягів.
  3. За друге місце: модель PROFI 5 - найменший, найлегший та найтихіший порохотяг для сухого прибирання.

Подарунки вручатимуться на 14-й Всеукраїнській зустрічі франчайзі, яка пройде у Кривому Розі навесні цього року.


Наприкінці насиченого першого дня Зустрічі ми всі разом побачили виступ діток з обмеженнями (театр тіней) і повечеряли разом. Наші представники у Львові Андрій та Юрій дуже ретельно підготувались і роздрукували усім збірники колядок і щедрівок, тож усі ми (майже з усіх куточків України) мали змогу максимально доєднатись до святкових традицій Водохреща. Опісля Святої вечері на нас чекала двохгодинна нічна екскурсія центром Львова, яка відкрила місто Лева для охочих франчайзі, продемонструвавши, наскільки цікавий і багатий історією славетний Львів...

19 січня. Другий день Зустрічі відбувся у закритому форматі (тільки діючі франчайзі) і розпочався з річного звіту роботи ТОВ "Універсальний Прибиральник" (за 2016 рік). Виступила директор ТОВ Оксана Лавська. Всі разом ми обговорили проблеми, задали питання Оксані, вирішили скарги, зафіксували пропозиції щодо покращення роботи від присутніх франчайзі.

Після Оксани слово взяв директор ТОВ "Містер Юрист" Руслан Русенко щодо питань юридичної підтримки усіх діючих франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник". Руслан відповів на всі запитання, розкрив суть медіації та види її застосування, й отримав слушні пропозиції щодо покращення ефективності нашої співпраці.
Потім Анатолій Мельник представив усім нового директора з розвитку мережі "Універсальний Прибиральник" - ним став діючий у Києві франчайзі Віталій Березанський. Зокрема, були висвітлені його функції по відношенню до діючих франчайзі.
Після обіду ми взялися за ретельне обговорення двох важливих питань:

  1. Проблематики миття фасадів мережі аптек. В обговоренні взяли участь ті франчайзі, хто виконував у своїх містах це разове мережеве контрактне замовлення.
  2. Проблематики щоденного контрактного прибирання магазинів стокового одягу (зокрема, правильного ціноутворення). В обговоренні взяли участь ті франчайзі, хто зараз має на обслуговуванні магазини цієї мережі.

Після непростих дискусій і складних обговорень ми поринули у відому гру Кешфлоу, яку нам організували пан Володимир і пані Наталя з Рівного. Декілька насичених фінансовими подіями, малими та великими угодами, договорами й підрахунками годин минули немов мить. Проте дуже збадьорили і більшість з нас нашотовхнули на переосмислення свого життя, в тому числі фінансового. До слова, усі гравці грали у Кешфлоу вперше.

Наша зустріч добігала кінця. По закінченню гри, зголоднівши не на жарт, ми потрапили у Старгород. І світлин звідти Ви не побачите :)
Адже направду у Львові незвичайних місць, де забуваєш про час, вистачає. І цей заклад - точно один із таких. Не було коли робити світлини, тому-що ми весь час танцювали та співали, змагаючись з іншими гостями у майстерності співу (кожен стоячи на своєму стільці). У кожного в руках був пісенник із українськими народними піснями. Але це вже зовсім інша історія...


Висловлюємо щиру подяку Андрію Лозинському за допомогу в організації зустрічі.

Перегляньте фотоальбом 13-ї Зустрічі.


Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 865

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!