Новини » 2013 » Серпень » 21 »
Як очистити килим від шерсті домашніх тварин?
Підметіть килим вологим віником. Швидше за все, ви видалите лише частину шерсті, зате інші волоски піднімуться, і їх можна буде легко зібрати пилососом. Ручна чистка вологою ганчіркою. Починаючи з одного краю, пройдіться по всьому килиму вологою ганчіркою. У міру того, як ганчірка буде забиватися шерстю, промивайте її в чистій воді. Метод досить клопіткий, але дозволяє повністю позбутися від шерсті тварин навіть на сильно забруднених килимах.

Також для прибирання шерсті можна використовувати липку стрічку, наприклад скотч. Оберніть стрічкою руку (липкою стороною назовні) і притисніть до килима. Міняйте стрічку в міру її забруднення. Таким же способом можна почистити і оббивку м'яких меблів.

Найшвидший спосіб: змішайте 1 склянку води і 1 склянку кондиціонера для білизни. За допомогою пульверизатора розпорошите на килим. Ця суміш «послабить» шерсть тварин. Пропилососьте килим.

Можна використовувати спеціальні рукавиці для вичісування кішок і собак, які продаються в зоомагазинах. Це тканинний виріб з одною прогумованою стороною, на яку і прилипає шерсть тварин. Ви можете вичісувати такий рукавицею не тільки свого вихованця, але і пройтися по килиму.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 2354

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!