Новини » 2013 » Жовтень » 16 »
Як правильно провітрювати приміщення
Здавалося б, таке просте заняття, як провітрювання, вже точно не повинно мати жодних правил і етапів здійснення процедури. Але на ділі це зовсім не так. Звичайно, багато господинь навіть не замислюються над тим, що приміщення можна неправильно провітрити. А даремно. Правильне провітрювання приміщення – запорука вашого здоров'я і чистоти. Недарма професійне прибирання квартир ніколи не обходиться без провітрювання.

Особливо гостро стоїть проблема провітрювання в даний час, коли чи не в кожному будинку з'явилися пластикові вікна, що дарують такий бажаний комфорт.У випадку з пластиковими герметичними вікнами провітрювання просто необхідно. Якщо нерегулярно і неправильно провітрювати приміщення, то в ньому утворюється цвіль і різні грибки.

Щоб забезпечити належний мікроклімат у приміщенні, необхідно особливо часто провітрювати ті частини приміщення, де скупчується найбільше вологи. У квартирі це кухня, ванна і спальня після тривалого перебування в ній людей. Якщо ви зовсім забудете про провітрювання, ваше вікно нагадати вам про це: воно просто запітніє. Це і є сигнал до екстреного провітрюванню. Але до такого ситуацію не варто доводити.

Провітрювати приміщення потрібно кожен день. Причому не один раз, а бажано не менше 4. Що стосується тривалості провітрювання, то для кожного разу буде цілком достатньо 5-10 хвилин. Особливо скрупульозне провітрювання потрібно, якщо було проведено прибирання після будівництва або ремонту.

Якщо в зимню пору року ви боїтеся часто провітрювати приміщення, вважаючи, що таким чином втрачається тепло, то ви помиляєтеся. Запам'ятайте: чисте і свіже повітря прогрівається набагато швидше спертого. Так що після провітрювання в будинку стане тепліше.

Взимку краще влаштовувати короткі наскрізні провітрювання, ніж постійно тримати вікно в режимі мікровентиляції. Це допоможе вам істотно заощадити тепло в кімнаті. Один сеанс такого провітрювання не повинен перевищувати 1-2 хвилин. За цей час в приміщенні встигне статися повітрообмін, але різкого пониження температури не відбудеться.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 7253

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!