Новини » 2015 » Жовтень » 21 »
Як в Івано-Франківську зустрілись 27 міст України... ФОТОРЕПОРТАЖ

2-4 жовтня в Івано-франківську відбулась 10-та ювілейна Всеукраїнська зустріч франчайзі, постачальників та клінінгових компаній, в рамках якої пройшли клінінгова виставка та конференція, гра в Мафію, екскурсія містом і ще багато цікавого. Загалом на Зустріч приїхали представники 27 міст, а саме:

Діючі франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник": Андрій Лозинський (Львів), Андрій Сілко (Вінниця), Антоніна Мацкаль (Ужгород), Валентина Головко (Біла Церква), Валерій Ляшенко (Буча), Віталій Березанський (Київ), Владислав Бендерський (Дніпродзержинськ), Володимир Мельник (Івано-Франківськ), Ельнора Горковенко (Херсон), Євгеній Сердюк (Одеса), Ірина Мачулянська (Вишневе), Марина Климчук (Хмельницький), Марія Андреїв (Калуш), Наталія Галагодза (Кам`янець-Подільський), Наталя Кучеренко (Кременчук), Оксана Лавська (Кривий Ріг), Олександр Бобраков (Кіровоград), Олена Гуржієнко (Запоріжжя), Олена Снігуряк (Чернівці), Павло Куринецький (Тернопіль), Руслан Русенко (Коломия), Тетяна Денисенко (Дніпропетровськ), Тетяна Остапець (Знам`янка), Юрій Іщенко (Черкаси).

Постачальники: PrimaTerra (Харків), Vermop (Німеччина-Київ), Prochem (США-Київ), ProfiEurope (Польща-Львів), Екохімія (Київ), Helper (Одеса).

Клінінгові компанії: "Глибока хімчистка" (Стрий), "Добриня-сервіс" (Рівне), "Сфера чистоти" (Тернопіль), "Чисто ІФ" (Івано-Франківськ).

1-й День зустрічі. П`ятниця 2 жовтня

Клінінгова конференція та виставка. На виставці були представлені стенди з усім необхідним для професійного прибирання (клінінгу): потужними пилесосами та екстракторами (Польща, США), міцним інвентарем (Німеччина) та екстрасильними миючими засобами українського виробництва (Одеса, Харків). Постачальники виступили перед публікою, розповівши про свою продукцію й відповівши на запитання з залу.

Поїздка до Вертхайму. Був проведений третій, заключний етап, а потім й запеклий фінал конкурсу з миття вікон від Vermop. Євгеній Сухарєв, представник Vermop в Україні оголосив переможців - франчайзі з м.Кіровоград (Олександр Бобраков) та з м.Ужгород (Антоніна Мацкаль), які в грудні поїдуть у німецьке місто Вертхайм (там знаходиться завод Vermop).

Пилесос у подарунок. Ярослав Шапорта, представник ProfiEurope в Україні, відзначив Лідера комплексного рейтингу франчайзі (перше місце станом на 1.10.2015) і вручив професійний пилесос для сухого прибирання Profi 5. Подарунок отримала Антоніна Мацкаль - заступник директора Ужгородської філії "Універсальний Прибиральник".

2-й День зустрічі. Субота 3 жовтня

"Закрите" обговорення. "Закритий" день зустрічі (взяли участь тільки діючі франчайзі мережі). Зокрема, обговорювалися внутрішні питання функціонування мережі, а також власником франшизи Анатолієм Мельником були запрезентовані два нові механізми залучення клієнтів (офлайнові).

  • Представлення нового директора ТОВ "Універсальний Прибиральник". Важлива інформація й новий порядок роботи. Запитання/відповіді.
  • Програма "Дисконтний підйом" в деталях: як, чому і для чого? Запитання/відповіді.
  • Нова універсальна партнерська програма із залучення нових клієнтів. Різні варіанти застосування. Готові зразки для ознайомлення.
  • Запитання до власника франшизи "Універсальний Прибиральник".

Книжки в подарунок. Засновник мережі "Універсальний Прибиральник" - Анатолій Мельник відзначив найактивніших своїх партнерів (ТОП-10 франчайзі у рейтингу станом на 1.09.2015) й подарував їм книжки із переліку корпоративної літератури (які вони обрали самостійно, згідно умов Бонусу 12). Цінний подарунок отримали: Андрій Лозинський, Андрій Сілко, Антоніна Мацкаль, Владислав Бендерський, Євгеній Сердюк, Оксана Лавська, Олена Гуржієнко. Троє франчайзі не змогли бути присутніми на Зустрічі (Наталія Андрущенко, Роман Левадній, Ярослав Савченко) і їм книги надіслано Новою Поштою 8 жовтня.

Спільний обід. А після насиченої інформації на нас чекав насичений дружній обід у Світлиці Муляровій :). У затишній атмосфері закладу і, головне, оточення, крізь гомін розмов й неформального спілкування, проглядалися справжні Універсальні Прибиральники - сильні, чуттєві, розумні, відповідальні, завжди готові допомогти.

Гра у Мафію. Надвечір ми залюбки зіграли у Мафію (більшість - вперше). Було надзвичайно круто, цікаво і захоплююче. Навіть наступного дня зранку, перед екскурсією гравці ще ділились враженнями від гри...

3-й День зустрічі. Неділя 4 жовтня

Екскурсія Івано-Франківськом. У чудову і ще сонячну, яскраву неділю екскурсовод Людмила Жирак розповіла нам трохи цікавинок із історії Станіславова (назва Івано-Франківська до 1962 року), гуляючи казковим й затишним центром міста. Потім ми всі подивились короткометражний фільм про історію фортифікаційних споруд міста у могутньому реставрованому Бастіоні.

До речі, саме з Івано-Франківська розпочалась історія "Універсального Прибиральника". Адже в цьому місті народився і виріс Анатолій Мельник - автор ідеї та засновник майбутньої мережі; тут же розпочала роботу наша перша філія у 2006 році.

Громадський ресторан Urban Space 100. А наприкінці екскурсії гості міста завітали у громадський ресторан Urban Space 100, де смачно пообідали і познайомились з його концепцією та ідеєю. Дякуємо Дмитру Мельниковичу за короктий екскурс в історію цього закладу. Чимало гостей так "зарядились" соціально важливою метою такого закладу, що вже планують долучитись до створення подібних проектів у своїх містах.


Висловлюємо щиру подяку Русланові Русенко за допомогу в організації зустрічі.

Перегляньте фотоальбом 10-ї Зустрічі.

Сторінка всіх Всеукраїнських зустрічей.

До наступних зустрічей!


Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1287

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!