Новини » 2013 » Лютий » 19 »
Якою хімією та технікою ми прибираємо?
Нас часто запитують, якою хімією та технікою користується наша компанія для прибирання.

Для прибирання квартир, будинків, офісів, працівники компанії "Універсальний прибиральник" використовують професійні миючі засоби. Всі засоби безфосфатні, сертифіковані в Україні і мають висновки СЕС. Хімія є повністю гіпоалергенною, безпечною для дітей та тварин. Наша компанія використовує екологічно чисту хімію, яка не зашкодить вашому здоров’ю та вашій оселі.

Компанія "Універсальний прибиральник" використовує професійні миючі засоби, які не продаються в звичайних магазинах і використовуються лише професійними клінінговими компаніями. Зокрема, ми віддаємо перевагу німецькій техніці, а також німецькій, французькій і американській хімії.

У чому відмінність професійної хімії від побутової?
Професійна хімія поділяється на засоби для щоденного прибирання (підтримка чистоти) і для генерального прибирання (глибоке очищення поверхонь). Професійні засоби для щоденного прибирання більш щадні, і тому безпечні для поверхонь, на відміну від побутової хімії, якою при невмілому використанні можна легко зіпсувати підлогу, сантехніку і т.д.

На прибирання працівники "Універсального прибиральника" виїжджають зі своєю хімією, технікою, інвентарем й усім необхідним для якісного й швидкого виконання послуги "професійне прибирання".


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1772

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!