Новини » 2017 » Червень » 14 »
Майже уся Україна - на одному белазі. Репортаж з Кривого Рогу...
13 травня на величезному белазі вмістилась майже уся Україна, а саме представники мережі "Універсальний Прибиральник" з Білої Церкви, Вишневого, Вінниці, Івано-Франківська, Калуша, Кам`янця-Подільського, Кривого Рогу, Львова, Мукачева, Києва, Кропивницького, Одеси, Покрова, Рівного, Стрия, Ужгорода, Харкова, Хмельницького та Чернівців. Фото зроблене в рамках екскурсії на ЮГОК, одного з найбільших у світі кар`єрів, де видобувають залізну руду.

А потім ми відвідали 3D віртуальну галерею Кривого Рогу й дізнались більше про захоплюючу історію міста:

На останок ми гарно потренувались у вмінні правильно вести перемовини (дякуємо Віталію Березанському), зокрема навчились звертати увагу на дрібні деталі, від яких прямо залежить результат перемовин. Отже, будьмо уважні!


Всі вже в потязі прямують додому - втілювати в життя нові ідеї, використовуючи запал і енергетику 14-ї Всеукраїнської зустрічі франчайзі, в дорозі згадуючи, як насичено минули 13 і 12 травня 2017 року. До речі, про 12 травня варто і нам згадати.

12 травня

12 травня зранку до Кривого Рогу з усіх усюд, з чарівних закутків нашої держави почали прибувати директори філій та відділень клінінгової мережі "Універсальний Прибиральник". Радість від зустрічі, теплі обійми, ранкова кава й солодощі одразу створили неймовірну атмосферу, адже попереду усіх чекав дуже насичений день (конференція й виставка).

На початку конференції відбулось наше традиційне знайомство між собою всіх присутніх. Кожен франчайзі представився, розповів з якого міста і з якого року в мережі "Універсальний Прибиральник" (постачальники говорять, з якого року співпрацюють з нами).

На виставці була представлена продукція таких компаній: миючі засоби PrimaTerra (Харків), порохотяги ProfiEurope (Польща), миючі засоби ЛЕО-ГРІТЕ (Львів), миючі засоби та інвентар Grass (Київ):

Під час перерв на каву франчайзі мали змогу більше поспілкуватись і вивчити продукцію постачальників на виставкових стендах:

Традиційне вручення нагрудних значків "Активні франчайзі" теж не забарилось. Цього разу їх отримали Ірина Мачулянська з Вишневого, Наталія Андрущенко з Покрова, Наталія Галагодза з Кам`янця-Подільського та Олена Гуржієнко із Запоріжжя. Дівчата залюбки поділились з усіма своїм досвідом здобуття звання "Активні франчайзі".
В другій половині конференції було відзначено переможців Бонусу 18 (відповідно до результатів рейтингу франчайзі станом на 1.04.2017) й вручено переможцям професійні порохотяги:

  • Наталія Галагодза (третє місце рейтингу) отримала PROFI 5 - порохотяг для сухого прибирання
  • Сніжана Русин-Берчак (друге місце рейтингу) отримала PROFI 20 - порохотяг для сухого й вологого прибирання
  • Марина Ліхневська (перше місце рейтингу) отримала Profi 45.15 MF - дуже потужний післябудівельний порохотяг
Щиро завдячуємо Ярославу Шапорті та компанії ProfiEurope за призовий фонд!

Ну і куди ж без фотосесії? :) Наші чарівні дівчата і мужні хлопці, завжди творчі, підприємливі, дуже активні підприємці. Це наша команда. Усі разом ми робимо світ чистішим!


Ось така у нас сім`я Універсальних Прибиральників і найактивніших постачальників. Приєднуйтесь!

Висловлюємо щиру подяку Оксані Лавській за значну допомогу в організації зустрічі, а фотографу Надії Гранкіній - за натхненні фото.

Перегляньте фотоальбом 14-ї Зустрічі
Сторінка всіх Всеукраїнських зустрічей.

До наступних зустрічей!


Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 728

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!