Новини » 2017 » Січень » 5 »
Підсумки рейтингу франчайзі за 2016 рік
Станом на 1.1.2017 до лідерів мережі входять: Сніжана Русин-Берчак (Ужгородська філія), Марина Ліхневська (філія у Хмельницькому) та Оксана Лавська (філія у м.Кривий Ріг).

До 10-ки найактивніших також увійшли наступні директори: Наталя Кучеренко (Кременчук/Горішні Плавні), Наталія Андрущенко (Покров/Нікополь), Андрій Лозинський (Львів), Віталій Березанський (Київ), Марія Андреїв (Калуш/Івано-Франківськ), Роман Левадній (Полтава) й Остап Гишко (Стрий/Моршин).


На Всеукраїнській зустрічі франчайзі у Львові 18.01.2017 відбудеться вручення дипломів переможцям.

Це підсумковий рейтинг за весь 2016 рік, тож результати вже не зміняться. Упіху усім франчайзі у новому 2017 році. Між іншим, у Львові буде анонсовано цікавий Бонус 18, неймовірні подарунки, які будуть вручені першими підсумками рейтингу 2017 року...

Перейти на сторінку з історією рейтингу.

P.S.
18 січня 2017 року у м.Львів відбулось вручення директорам (франчайзі) дипломів за значний внесок у розвиток компанії "Універсальний Прибиральник", згідно підсумкового рейтингу франчайзі за 2016 рік. Нагороди вручали директор мережі Анатолій Мельник та гість події - польський бізнесмен Єжи Романяк.Франчайзі Наталія Андрущенко з м.Покров/Нікополь (здобула п`яте місце) на врученні була відсутня, тому диплом їй було надіслано новою поштою опісля.


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 744

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!