Новини » 2014 » Січень » 15 »
Прибирання для лінивих
Інколи на прибирання зовсім не вистачає часу, сил та бажання. Проте попри небажання, підтримувати дім в чистоті необхідно. Ось кілька простих порад, які допоможуть зробити дім чистішим:

Коли миєтеся в душі, скористайтеся паузою після нанесення кондиціонера на волосся, і потріть душову кабінку губкою з сумішшю рідини для миття посуду і оцту в пропорції один до одного.

Кожен раз, коли йдете в інший кінець будинку, подивіться, чи не потрібно чого туди прихопити. Йдете на кухню попити чаю? Прихопіть блюдце, яке вже другий день стоїть на вашому робочому столі.

Робіть кілька речей одночасно. Чекаєте, поки розігріється духовка? Вимийте кілька тарілок. Миєте руки? Протріть заодно раковину. Поки вода в душі не протекла до потрібної температури, наведіть порядок на поличці.

Найбільш ледачий спосіб вимити мікрохвильовку: візьміть миску, призначену для готування в мікрохвильових печах, налийте в неї дві склянки води, півсклянки оцту, помістіть всередину і включіть на три хвилини. Після цього дайте постояти ще кілька хвилин, а потім дістаньте миску і протріть піч.

Якщо на тарілку покласти млинець чи корж, то її мити не доведеться.

Щоб уникнути неприємного запаху в холодильнику, зберігайте в ньому кілька шматочків вугілля.

Найлегший спосіб вимити блендер - наповнити його теплою мильною водою і включити на кілька секунд.

Візьміть за правило в кожну рекламну паузу скласти на місце п'ять речей або виконати якусь одну задачу по будинку - скласти стопкою розкидані журнали, наприклад.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1433

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!