Новини » 2011 » Травень » 5 »
Про наші перші зароблені 10 гривень та перші 5 років на шляху до мети: зізнання, спогади, самоаналіз, цілі.
Рівно п'ять років тому, 5.05.2006, у цей день ввечері (тоді це була п'ятниця), о 19:20 на каналі ICTV почалася трансляція такого очікуваного багатьма телешоу "Акули Бізнесу". Це був перший сезон, перший випуск і я виступав першим.

Наша історія

Навмисне зберіг свої записи, які використовував для презентації свого проекту Акулам. Ось вони:

А ось плакат, на якому я описував Акулам переваги своєї ідеї:

А ось наша перша команда, хлопці-клінери Василь (зліва) та Дмитро (справа), а в сорочці то наш перший інспектор (менеджер та бригадир) - натхненний Богдан Шиптур:

Повинен зізнатись, що ця передача багато змінила в моєму житті (точніше внесла до нього свої корективи). До цього я не знав, що саме "Універсальний Прибиральник" стане моїм життям, моєю самореалізацією в бізнесі (хоча до того я виношував чимало різних ідей). Попереду на мене чекало багато-багато роботи, але в момент коли на зйомках телепередачі оголосили мій вихід, серце раптом застукотіло, немов пара коліс залізничного потягу і я захотів, щоб моя мрія здійснилась...

А незабаром, 30 травня 2006 року "Універсальний Прибиральник" виконав перше замовлення на прибирання в Івано-Франківську та заробив свої перші 10 гривень! Ось вони:

Наші клієнти

В 2008-му ми почали розвиток наших представництв по Україні й звичайно не без помилок. Деякі представництва з різних причин закривались і ми змушені були шукати нових партнерів у цих містах. Але з кожним місяцем та роком, розвивався "Універсальний Прибиральник" і розвивалась наша франчайзингова бізнес-пропозиція. Тепер ми маємо зручний, відпрацьований механізм клінінгового бізнесу (який продовжує удосконалюватись) і недарма розвиваємось шляхом франчайзингу. Ця стратегія багаторазово виправдала себе. Наші клієнти можуть бути впевнені у нашій надійності, адже кожний наш партнер (директор представництва) - це людина відповідальна, не раз перевірена в роботі.

До речі, про наших клієнтів, 12 січня 2010 року ми запровадили рубрику "Вони обрали ЧИСТОТУ..." , в якій докладно розповідаємо про наших клієнтів, оскільки твердо вважаємо, що зовсім не достатньо просто дати перелік клієнтів. Вагомо показати, чому клієнт зробив вибір на користь клінінгу, чому обрав ЧИСТОТУ.

Наша мета

Ми плануємо охопити усю Україну до 30 серпня 2012 року. Щоб наш клієнт міг розраховувати на нашу якість, відповідальність та надійність не лише у всіх обласних центрах, а й більшості районних центрів України.

За крок до повноліття

Гадаю, цілком можна порівняти ці 5 років у бізнесі із закінченням школи у людському житті. Так, "Універсальний Прибиральник" закінчив школу (відпрацьована робота з найрізноманітнішими завданнями клієнтів) і вже на шляху до свого повноліття (сьогодні діє більше 15 представництв по Україні та розвиток нашої мережі триває) :).

Дякую усім, хто долучився до народження, становлення, розвитку та виховання "Універсального Прибиральника"! Дякую усім, кому не байдужий цей бренд сьогодні. Маю надію, кількість людей, які люблять нашу компанію з кожним днем зростатиме.

А ми рухаємось далі...

З повагою
Анатолій Мельник


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 3186

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!