Новини » 2009 » Листопад » 16 »
Схід і Захід узято, далі - курс на Київ

Універсальний Прибиральник відкрив сьогодні франчайзингове представництво у Дніпропетровську.

Сьогодні в Дніпропетровську відкрився черговий франчайзинговий офіс "Універсального Прибиральника". Компанія вже надає послуги в Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому та Донецьку. Доречі, відкриттю офісу у Дніпропетровську значно посприяли та допомогли в організації саме сусіди з Донецька, і, як і в шахтарській столиці, франчайзі компанії також стала жінка.

"Насправді чудово, що цей бізнес дозволяє працювати і заробляти гроші незалежно від статі. Ми дуже задоволені партнером, в команди гарне відповідальне ставлення до роботи", - розказав директор франчайзингової мережі та винахідник концепції "Універсального Прибиральника" Анатолій Мельник.

Дніпропетровський франчайзі працює вже згідно нової програми розвитку мережі за новим договором, який передбачає ексклюзивне право на роботу виключно на території Дніпропетровська. Проте, поки не з’являться франчайзі у районах, офіс обслуговуватиме территорію всієї області.

"Ринок Дніпропетровська надзвичайно великий, це третє за кількістю населення місто в нашій країні. Конкуренція там звичайно, присутня, але не така жорстка, як, наприклад, у Києві. Надаючи конкурентноспроможну пропозицію послуг - і за якістю, і за ціною - можна успішно працювати на цьому ринку", - впевнений Анатолій Мельник.

Зараз компанія налаштована на активний пошук франчайзі в Києві, щоб зробити можливим виконання крупних корпоративних замовлень на всю країну від мережевих компаній. Зважаючи на обсяг ринку, для столиці буде потрібна більша кількість інвестицій для закупівлі обладнання і організації більшої команди персоналу. Франчайзі у Києві повинен мати в розпорядженні близько $50.000 на відміну від регіонів, для яких необхідно приблизно $2.000 - $2.500.

Джерело: Franchising.ua


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1055

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!