Новини » 2012 » Червень » 28 »
Спільний виступ Анатолія Мельника та представників із Запоріжжя, Кривого Рогу і Сум

На фотографії (зліва направо): Олена Гуржієнко (представник в Запоріжжі), Андрій Ковальов (представник в Сумах), Оксана Лавська (представник в Кривому Розі) та Анатолій Мельник (директор франчайзингової мережі).

9 червня в Дніпропетровську відбувся 4-й ФранчКемп, на якому Анатолій Мельник спільно з діючими представниками (франчайзі) з двох обласних (Запоріжжя та Суми) та одного районного центру (Кривий Ріг) презентував "Універсальний Прибиральник" (клінінговий бізнес по франчайзингу).

Спершу Анатолій розповів про систему побудови франчайзингової мережі, важливі нововведення та умови франчайзингу для Дніпропетровська. Потім до нього приєдналися Андрій, Олена та Оксана і поділились власним досвідом співпраці, роботи із замовниками та різномантіними об'єктами прибирання. Приємно, що у кожного він свій, досвід, і дуже цікаво було послухати наших директорів не лише відвідувачам ФранчКемпу, а й іншим франчайзерам... Було чимало запитань та відповідей. Та й що розповідати, погляньте самі, як це відбувалось (відео).

Будемо щиро раді Вашим зауваженням, критиці та побажанням! Дякуємо та приємного перегляду!

За інформацією прес-служби компанії


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 832

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!