Новини » 2010 » Жовтень » 11 »
"Спортивна ходьба це - не просто спорт, це насамперед турбота про власне здоров'я".

9 та 10 жовтня "Універсальний Прибиральник" (Івано-Франківське представництво) третій рік поспіль обслуговує міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Вечірній Івано-Франківськ".

Цьогоріч повна назва звучала так: "XІV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби на Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та Відкритий чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км".

За історію існування міжнародних змагань «Вечірній Івано-Франківськ» до нас приїжджали команди з Німеччини, Словаччини, Сербії, Білорусі, Молдови, Литви, Латвії, Росії, Польщі і команди з міст України. Цього року підтвердили свою участь делегації з Польщі, Білорусі, Молдови, команди з Сербії, Литви і збірна України

Віталій Матешко - голова комспорту міста, організатор цих змагань вважає, що "спортивна ходьба це - не просто спорт, це насамперед турбота про власне здоров'я".

Щодо якості клінінгового обслуговування змагань пан Віталій зауважень не давав, навпаки подякував за професіоналізм, оперативність й відповідальне ставлення до роботи всієї команди "Універсального Прибиральника", і висловив впевнене сподівання, що наша співпраця триватиме й надалі.

Джерело: sport.if.ua, ТРК "Вежа", пресслужба компанії "Універсальний Прибиральник"


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1155

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!