Новини » 2013 » Листопад » 15 »
Техніка для прибирання опалого листя
Осінь крім гарного, різнокольорового листя, приносить ще проблему з прибиранням того самого листя. Тож, давайте розглянемо інструменти, які допоможуть впоратися із завданням «прибирання листя з прилеглої території».

Один з найпростіших інструментів, це звичайні садові граблі.

Проте більш дієвим буде саме техніка. Садова техніка для прибирання листя представлена на ринку двома основними типами моторизованих пристроїв. Це, перш за все, різні повітродуви, а також пилососи для прибирання опалого листя. Таке обладнання може працювати на електриці або бензині і виробляється в заплічному, колісному, самохідному та несамохідному варіантах.

Повітродуви для збирання листя змітають її за допомогою струменя повітря. Такий спосіб дозволяє швидко розчистити садові газони, доріжки, і зібрати опале листя в акуратні купи. Основними елементами цієї техніки є турбіна і двигун. Деякі прилади забезпечені перемикачем на зворотний режим роботи і замість сдува листя можуть всмоктувати її в мішок-сміттєзбірник.

Повітродуви працють від мережі, на акумуляторах або на пальному. Електричні краще підійдуть для невеликих садових ділянок. Найпотужніші - бензинові. Однак вони досить важкі (їх оснащують колесами) і шумні. Невеликі електричні моделі повітродувок робляться в ранцеві формі. Ранцеві повітродуви надягають на плече, а шланг з розтрубом для прибирання листя направляють руками.

На відміну від повітродувки, садовий пилосос для прибирання листя всмоктує її в жорсткий контейнер або мішок. Є моделі , які спочатку змітають листя в купу , а потім їх засмоктують в спеціальну ємність. Ну і є великі агрегати , призначені для збору та подрібнення не тільки листя, але і дрібного сміття ( стружок і трісок).

Ручний електричний пилосос для прибирання листя, досить легкий, але потужний (від 2 до 4 кВт), забезпечений заплічним ременем для перенесення, однак через шнур не надто маневрений. Та й мішок для збору сміття у нього невеликий (близько 30 л).

Для прибирання листя з великих територій використовують бензиновий колісний пилосос для газону з сміттєзбиральником об'ємом до 200 л . Багато хто з них можуть працювати в режимі подрібнювача гілок і сміття.

Великі території вже прибираються професійними агрегатами.

На відео показано, як ця машина працює.

Ще один варіант сміттєзбиральної машини.

Асортимент садової техніки для прибирання листя на ринку досить широкий. Цю продукцію випускають такі відомі компанії як Black&Decker, Craftsman, Caiman, Efco, Echo, Little Wonder, Stica, Sun Garden, Texas та ін.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 2948

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!