Новини » 2018 » Жовтень » 12 »
"Ти знаєш, що можеш більше!". Фоторепортаж із Вінниці
Ці захопливі слова написала у фейсбук Тетяна Субот, франчайзі у Рівному, щойно повернулася додому з Вінниці. Вона радіє, бо на наших зустрічах ти усвідомлюєш, що завжди можеш розраховувати на підтримку інших франчайзі, завдяки якій ти завжди зможеш більше. І це правда.

Чергова, 18-та Всеукраїнська зустріч партнерів-франчайзі відбулась у Вінниці з 21 по 23 вересня. На неї приїхали представники мережі "Універсальний Прибиральник" з таких міст: Біла Церква, Виноградів, Вишневе, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Калуш, Кам`янець-Подільський, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Рівне, Стрий, Ужгород, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці та Чернігів.

Виставка

У Вінниці представляли продукцію чотири постачальники: ProfiEurope (польські порохотяги), ТОВ "НАНО СЕРВІС" (іноземні миючі засоби), PrimaTerra (українські миючі засоби) та ТОВ "Дистриб'ютор сервіс" (інвентар та техніка).
"Київську школу клінінгу" презентував її засновник Євген Сухарєв.

Спілкування

Ми з`їжджаємось, щоб спілкуватись. Знайомитись з постачальниками й досхочу нагомонітись між собою. Й, до слова, вже втретє ми смакуємо колумбійською кавою від Coffee Lab Roasters і вдруге - смаколиками Івано-Франківської Харчосмакової фабрики, які роблять розмови під час кава-перерв ще більш солодкими і неповторними.

Франк Досс

"Родзинкою" вінницької зустрічі став приліт з Берліну Франка Досса - знаного тренера з навчання клінінгу в Німеччині. Франк залюбки поділився з присутніми своїм багатим досвідом, провівши для нас трьохгодинний тренінг. Тема його витупу - доволі специфічна, але дуже потрібна та важлива. Власне, Франк детально розповів, як правильно організувати роботу з професійного прибирання місць смерті.

Ля Телепате

Вже вдруге до нас приїхала Олена Коссак зі Львова - засновниця центру бізнес-тренінгів "Ля Телепате". Цього разу ми вправлялися у мистецтві. Ораторському мистецтві. :)
В результаті ми дізналися важливі деталі сильного публічного виступу і практично спробували їх продемонструвати (якраз публіка зібралась). Трохи підготувавшись, кожен франчайзі мав виступ перед дзеркалом і аудиторією (одночасно). Завдання було - переконати останню у своїй правоті.

Універсальний Прибиральник

Фотографування поряд з фірмовим брендволом - стало приємною традицією наших зібрань. Тому-що ми усім серцем любимо наш логотип і бренд "Універсальний Прибиральник". Портретні фото присутніх директорів перегляньте у фотоальбомі.

Активні франчайзі

У Вінниці відбулось вручення нагрудного знаку "Активні франчайзі" двом партнерам, які нещодавно здобули це звання, а саме Альоні Радченко з Чернігова та Анастасії Кулаковій з Дніпра. Щиро вітаємо!
Нагадаємо, що починаючи з 1.06.2018 звання "Активні франчайзі" залежить від виконання п`ятьох показників: дисконтні картки (50), інтерв`ю (10), фото (30), приватні відгуки (20) та відгуки про прочитану корпоративну книгу (3).

Екскурсія

Як відомо, у лісі під Вінницею за часів другої світової війни функціонувала ставка Гітлера "Вервольф". Цікава історія цієї споруди стала нам ближчою завдяки чудовій екскурсії. Особлива подяка екскурсоводу (який не забажав публічності) за його обізнаність й інтерес, які він натхненно нам передав, легко перетворивши заплановані екскурсійні 20 хвилин на одну годину. Було настільки цікаво слухати, що навіть йти не хотілось... :)

Сім`я

Нас багато (на фото не всі). Усі ми різні. Але нас об`єднує любов до чистоти, взаємодопомога, відповідальність та спільна справа "Універсальний Прибиральник". І разом ми завжди можемо більше!

До наступних зустрічей!


Фотоальбом 18-ї зустрічі (фотограф: Karina Salova)
Сторінка усіх всеукраїнських зустрічей.

Висловлюємо щиру подяку Андрію та Ірині Сілко за значну допомогу в організації події.


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 329

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!