Новини » 2013 » Жовтень » 25 »
ТОП - 10 найбрудніших предметів у будинку!
1. Кухонна дошка для нарізання. Як стверджують експерти, на ній мікробів в 200 разів більше, ніж на сидінні унітазу.

2. Трубка домашнього телефону. Мало того, що вона чула всі радощі і переживання, так на ній ще й мікробів повно. Потрібно не забувати час від часу протирати телефон спиртом.

3 . Губка для миття посуду. Протирати губки для миття посуду спиртом - нерозумно. Щоб уберегтися від мікробів достатньо їх просто міняти якомога частіше.

4. Фіранка в душі. Тепле вологе середовище - затишне місце для розмноження і проживання бактерій. Постарайся забезпечити провітрювання ванної кімнати.

5. Сміттєві корзини. Не дивно, що в сміттєвих корзинах досить мікробів. Слід їх чистити як можна частіше і ретельно відмивати.

6. Дверцята посудомийної машини та холодильника. Теж є хорошим середовищем для проживання всіляких шкідливих мікроорганізмів. Протирай їх частіше.

7. Пральна машина. Здавалося б, що-що, а пральна машина повинна бути хоча б відносно чистою. А ні, в ній добре уживаються мікроби, що вижили після обробки брудних речей і потрапили в сиру і темну середу. Тому бажано раз на місяць запускати цикл з гарячою водою і оцтом.

8. Клавіатура і мишка. Важко уявити сучасний будинок без комп'ютера. Любителі поїсти біля монітора знають, що крихтами присутніми в клавіатурі за місяць можна харчуватися ще тиждень. Регулярно перевертай і витрушуйте клавіатуру від крихт і пилу. А поверхню клавіатури й мишки протирайте спиртом.

9. Книги. Книги не тільки джерело знань, але і відмінний пилозбірник і притулок різноманітних мікроорганізмів. Книги варто зберігати в прохолодному сухому місці, а книжкові полиці не забувати протирати.

10. Штори. Лідер серед пилозбірників в будинку - це штори. Під час прибирання не забувай приділяти їм належну увагу.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1051

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!