Новини » 2012 » Серпень » 1 »
Універсальний Прибиральник розпочав роботу в 4-х нових містах
Універсальний Прибиральник розпочав роботу в 4-х нових містах: Вільногірськ, Жовті Води та П'ятихатки Дніпропетровської області, а також Олександрія - Кіровоградської.

Вікіпедія нам розповідає, що це справді цікаві міста у багатьох відношеннях. Ось погляньте:
Вільногірськ: "Виникнення Вільногірська пов'язане із промисловим освоєнням покладів титанових руд біля витоків Самоткані. В квітні 1956 року було прийняте рішення про будівництво гірничо-металургійного комбінату і робітничого селища, будівництво розпочалося в липні. 12 серпня є офіційною датою заснування робітничого селища."

Жовті Води: "Долину річки Жовтої з її притоками, вербами, чагарниками очерету в старовину називали урочищем Жовті Води. Оскільки в деяких місцях річка омивала виходи залізної руди, і яскраво-жовта фарба — продукт окислення залізняку — потрапляла до річки, запорізькі козаки назвали річку Жовтою, а долину біля неї — Жовтими Водами. Ця місцевість відносилася до так званого Дикого поля."

П'ятихатки: "П'ятиха́тки — місто районного значення, розташоване в західній частині Дніпропетровської області, центр П'ятихатського району. П'ятихатки засновані 1894. 20 000 меш. (1970). Залізничний вузол, швейна фабрика, заводи: авторемонтний, хлібний, маслоробний; промкомбінат. На півночних околицях цього міста навсені 1648 року розпочалася Жовтоводська битва."

Олександрія: "В якому році землі Олександрії стали частиною Вольностей Війська запорозького, важко встановити. Перші згадки про це зафіксовані ще в 1576 р. Як складова частина Запоріжжя, Олександрійщина входила в державу Богдана Хмельницького. Існує переказ про заснування міста козаком Вусом. Легенда говорить, що саме він разом з побратимами та молодими козаками (джурами) заснував зимівник Вусівка.

Від часу свого заснування Усівка (або Усиківка) була укріпленим пунктом, який стояв на шляху набігів кримських татар та походів шляхти на землі обабіч Інгульця. Поселення стояло на важливому торговому чумацькому шляху з Полтави у Крим. За переписом 1752 р. в Усівці нараховувалось 109 дворів, проживало 256 чоловік. 1759 році збудована перша православна церка Святителя Миколая. Офіційно статус поселення під назвою Усівка було отримано в 1754 р., після будівництва на місці нинішнього Кіровограда фортеці."

Сьогодні

І ось сьогодні у цих прекрасних містах розпочинає свою роботу Універсальний Прибиральник. Ми дуже надіємось, що населення цих міст буде задоволеним результатом співпраці з нами. Надіємось та віримо.

Ми надаватимемо у цих містах такі послуги:

До 15 серпня усі чотири представництва працюватимуть у налагоджувальному режимі.

Дізнатись контакти представництв: Вільногірськ, Жовті Води, П'ятихатки, Олександрія.

За інформацією прес-служби компанії


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1143

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!