Новини » 2010 » Лютий » 9 »
"Універсальний Прибиральник"® - в Києві. Вже зовсім скоро.
"Універсальний Прибиральник"® - успішна клінінгова компанія, що розвивається динамічно й швидко, повідомила про початок підготовки до відкриття представництва в столиці України місті Києві.

За інформацією прес-служби компанії, орієнтовна дата початку повноцінної роботи представництва в Києві – 30 квітня (прим. автора: ця дата переносилась кілька разів у зв'язку з розвитком регіонів). На даний момент представництво в Києві ще не відкрито (відбуваються підготовчі процеси). Очікуйте відкриття у найближчі декілька місяців. Точна (ОСТАТОЧНА) дата відкриття буде повідомлена пізніше.

А сам процес підготовки складається з 3-х етапів.

1-й етап - "Підготовчий": придбання необхідного професійного обладнання й інвентаря для клінінгу у кількості, достатній для забезпечення роботи п'яти мобільних бригад.

2-й етап - "Налагоджувальний": найм та навчання персоналу (клінерів), відлагодження взаємодії мобільних бригад клінерів та бригадирів (контроль за виконанням та якістю обслуговування).

3-й етап - "Завершальний": усунення недоліків і незавершених дій перших двох етапів, а також детальне (покрокове) відпрацювання важливих робочих моментів:
- оцінювання об'єкту для прибирання
- виїзд мобільної бригади
- організація процесу прибирання
- контроль за якістю прибирання

Зі слів Анатолія Мельника, власника ТМ "Універсальний Прибиральник"®, стало відомо, що після офіційного відкриття Київського представництва стане можливим підписання всеукраїнських Договорів на обслуговування корпоративних клієнтів (банків, мереж супермаркетів, магазинів, державних установ). Адже щоденне прибирання й підтримання чистоти на професійному рівні – важливий крок на зустріч клієнтам. Також Анатолій висловив надію, що "серйозні компанії, які зацікавленні у серйозному та надійному партнерові, обравши таким "Універсальний Прибиральник"® будуть задоволені результатом нашої співпраці".

Для інформації.
Станом на сьогодні діють представництва клінінгової компанії "Універсальний Прибиральник"® у таких містах: . Кількість міст, в яких компанія здатна забезпечити клінінгове обслуговування стабільно зростає.

Джерело: прес-служба компанії


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1284

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!