Новини » 2013 » Червень » 15 »
В Донецьку пройшла 4-та Всеукраїнська зустріч франчайзі
Всеукраїнська зустріч франчайзі в Донецьку

Четверта за рахунком зустріч регіональних представників клінінгової мережі «Універсальний Прибиральник» успішно відбулась в Донецьку 8 й 9 червня. У нашій роботі назбиралось чимало запитань, які потребували внутрішньомережевого обговорення, тому 4-та Зустріч пройшла в закритому форматі (були присутні виключно франчайзі).

Зокрема, серед основних питань було розміщення на корпоративному сайті орієнтовного прайсу на наші послуги (понад 90% серед опитуваних клієнтів висловили таке побажання). Також у користування франчайзі директором мережі Анатолієм Мельником були передані декілька нових алгоритмів успішного розвитку філій. В процесі зустрічі виникли цікаві деталі по результатам роботи Центру привітань та подарунків, який функціонує з 21.03.2013. І були надані відповіді на численні запитання та пропозиції від франчайзі щодо росту ефективності роботи мережі.

На зустрічі були присутні директори представництв у містах: Алчевськ, Біла Церква, Буча, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Коломия, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Нікополь, Полтава, Одеса, Севастополь, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький та Чернігів.

Наш колектив висловлює окрему й велику подяку Вікторії Тищенко – нашій франчайзі в Донецьку, яка організувала прийом всіх представників на найвищому рівні. Другого дня учасники зустрічі подивились місто і відвідали Донбас-Арену.

Наступна, 5-та Зустріч запланована на вересень, і пройде вона в Чернігові. Будемо раді бачити там постачальників професійної техніки, інвентарю та хімії, які зможуть представити свою продукцію нашим франчайзі та розказати й показати переваги їхнього продукту. А також запрошуємо інші клінінгові компанії, які бажатимуть познайомитись та обмінятись досвідом. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

Екскурсія по Донбас Арені

Переглянути фотоальбом Зустрічі

Спеціальна сторінка всіх наших Всеукраїнських зустрічей...


Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1649

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!