Новини » 2014 » Серпень » 27 »
Всеукраїнська зустріч у Полтаві пройшла вдало!

Попри складну ситуацію в країні, ми все ж таки вирішили провести нашу 7-му Всеукраїнську зустріч у рамках якої також провели клінінгову виставку та конгрес клінінгових компаній. Цього разу ми зустрілися у м. Полтава, 22 серпня 2014 року.

На зустріч завітали такі клінінгові компанії: VERMOP - professional cleaning systems, Світовий бренд «3М», ТОВ "Ювента-Юг", ДП Фірма Леда (ТОВ «ABC Chemicals Industry»), UKREVROCHEM, Mopline, ТОВ "ДезоМарк".

З'їхалися наші регіональні представники з Білої Церкви, Вишневого, Вінниці, Дніпродзержинська, Івано-Франківська, Києва, Кіровограда, Кривого Рогу, Черкас, Нікополя, Олександрії, Сум, Ужгорода, Тернополя і, звичайно ж, з Полтави.

Наступного дня, ми всі відпочивали і насолоджувалися принадами Полтави, долучилися до екскурсії "Полтавська галушка". Щира подяка директору філії у Полтаві Роману Левадньому - за значну допомогу та зразкову організацію події.

Всеукраїнські зустрічі регіональних представників (франчайзі) відбуваються з метою знайомства, обміну досвідом, презентацій постачальниками професійної продукції для професійного прибирання (техніка, обладнання, інвентар, миючі засоби, супутні товари). Партнери з різних куточків України із задоволенням з'їжджаються на такі зустрічі 2-3 рази на рік.

До наступних зустрічей!

Перегляньте весь фотоальбом з нашої Зустрічі.

Спеціальна сторінка всіх наших Всеукраїнських зустрічей...

©Фотографії: Ольга Бондарчук

Бажаєте теж займатись клінінговим бізнесом у Вашому місті? Приєднуйтесь до нашої мережі (працюємо по франчайзингу).


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1385

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!