Новини » 2014 » Листопад » 15 »
З Vermop перемагай - поїздку Вертхайм вигравай!

Міжнародна компанія "Vermop", яка є одним з провідних світових виробників пристроїв й інвентарю для очистки, оголосила для всіх франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник" - змагальний конкурс. Який пройде у декілька етапів. Головний приз - поїздка до Вертхайму в грудні 2015 року.


Євгеній Сухарєв, регіональний представник Vermop в країнах СНД, повідомив нам, що перший етап конкурсу пройде вже на найближчій, 8-й Зустрічі франчайзі мережі "Універсальний Прибиральник", яка пройде у Києві 28 листопада.

Нагадаємо, що компанія VERMOP є новаторським підприємством із багатими традиціями, й орієнтується на міжнародний ринок. Широкий асортимент інвентарю, систем і принад для очищення розробляється в місті Гільчінг під Мюнхеном, виробляється на заводах компанії у Вертхаймі під Франкфуртом і постачається до всіх країн Європи.

Отож, ми від душі бажаємо усім "Універсальним Прибиральникам" змагальної активності, фортуни і перемог. Нехай переможе кращий з кращих!


На фото зліва: Анатолій Мельник, директор мережі "Універсальний Прибиральник"; по центру: Юрій Тимченко, директор компанії "ЮВІГ", дистриб`ютор Vermop в Україні; справа: Євгеній Сухарєв, регіональний представник Vermop в країнах СНД.

PosrtScriptum:

В результаті першого етапу конкурсу, який пройшов в Києві 28.11.2014 перемогу отримав Олександр Бобраков з м.Кіровоград.

Детальніше.

В результаті другого етапу конкурсу, який пройшов у Чернівцях 13.03.2015 переміг Іван Король, франчайзі у м.Луцьк.

Детальніше.

А в результаті запеклого третього етапу конкурсу (2.10.2015 в Івано-Франківську) визначився третій півфіналіст - Антоніна Мацкаль з Ужгорода. Потім між нею та першим півфіналістом Олександром Бобраковим з Кіровограда відбулись фінальні змагання (другий півфіналіст на змагання не з`явився), хто з них найвправніше миє вікна.
Детальніше.

Ось коротеньке відео, як це було...

Дуже приємним сюрпризом стало те, що Євгеній замість одного, бере до Німеччини двох фіналістів. Тож не зважаючи на те, що перше місце здобув Олександр Бобраков (з чим його вітаємо звісно), до Німеччини заслужено поїде й Антоніна Мацкаль. Там наші франчазйі в грудні відвідають місто Вертхайм, де знаходиться завод Vermop, і побачать усе на власні очі (і потім розкажуть нам :)).

Вітаємо переможців і ще раз дякуємо Євгенію Сухарєву за таку можливість!

За інформацією прес-служби компанії


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 1854

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!