Новини » 2011 » Березень » 17 »
Журнал FORBES згадав "Універсальний Прибиральник" у першому українському номері
Такий довгоочікуваний, перший український номер відомого у бізнес-середовищі по цілому світу журналу побачив світ у березні 2011 року.

Приємно зазначити, що на 44-й сторінці у статті "Переварить добычу" (рос.) журналісти Forbes проаналізували проект "Акули Бізнесу", який з 2006 року протягом кількох сезонів давав можливість проактивним та ідейним людям отримати інвестиції під свої ідеї чи проекти (якщо їм вдавалось переконати у цьому п'ять відомих українських бізнесменів, так би мовити, "акул бізнесу"). Варто зазначити, що одним з перших учасників даного проекту був Анатолій Мельник, власник торгової марки "Універсальний Прибиральник", який у травні 2006 року запропонував "акулам" ідею клінінгової компанії "Універсальний Прибиральник", що сповідує гасло "Коли навколо ЧИСТО - ЧИСТО в душі!".

Тоді троє бізнесменів підтримали Анатолія, надавши йому... Хоча дізнайтесь про все самі у статті "Переварить добычу" (Forbes Украина, МАРТ, 2011). Це цікаво, тому-що це наша історія. Історія "Універсального Прибиральника".

Вже в продажу! Обов'язково знайдіть та купіть перший український номер журналу Forbes!
Forbes Україна

"Переварить добычу" (Forbes Украина, МАРТ, 2011)

Forbes Украина 1

Частина 1.
Forbes Украина 2
Частина 2.
Forbes Украина 3

Прочитати цю статтю на сайті Forbes.ua

За інформацією прес-служби компанії


Поділитися з друзями:

Категорія: Новини компанії | Переглядів: 2682

Свіжі новини


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!