Новини » 2013 » Квітень » 12 »
Знаки зодіаку і прибирання.
Овен – з порядком у тебе має бути все в порядку. Ти любиш його наводити. Правда, не надто часто, але зате від душі!

Телець – порядок вітається, але твоя лінь тебе погубить. Варто тобі тільки захотіти - і все буде блищати і сяяти. А не захочеш - все заросте віковий пилом і брудом.

Близнюки – прибирання приміщення починається з провітрювання, ним же продовжується і закінчується. Втім, невловиме упорядкування існує - у невпинному броунівському русі.

Рак – акуратність є, кожен листочок до листочка, книжка до книжки. Скрізь чистота і порядок. До місця проживання емоційний підхід.

Лев – складно змусити що-небудь прибрати., але якщо ти все-таки почнеш прибирання, обов'язково доведеш її до кінця.

Діва – вони бувають двох типів, або страшні нечупари, або нереальні чистюлі. Пристрасть до чистоти, прання, прасування (іноді абсолютно не брудних речей). Справжня Діва здує неіснуючі порошинки, зварить суп і прибере на кухні.

Ваги – люблять порядок, але він у них надовго не затримується. Вони так само швидко прибирають, як і закидують сміттям все навколо. Для них порядок - явище відносне. Все одно ідеального не доб'єшся.

Скорпіон – порядок любить наводити стихійний, безкомпромісний. Може і вміє приєднувати до своєї прибирання всіх навколо. Їх девіз: «Головне, вміти організувати - а кому виконувати, завжди знайдеться».

Стрілець - любить пофілософствувати. Тому глобальний хаос – це про нього. Хоча, поміркувавши про вічне, він цілком можеш прийти до висновку, що порядок повинен бути в кожному домі.

Козеріг – до цього знаку відносяться, напевно, самі акуратні представниці жіночої статі. Порядок повинен бути у всьому і скрізь, будь то сумочка, машина, робоче місце або будинок. Все доводить до кінця.

Водолій – творчі натури. Особливо в тому, що стосується наведення порядку. У нього завжди панує творчий безлад. Вимагати від нього чистоти і регулярних прибирань - собі дорожче. Все одно проти його волі ти нічого ніколи не зробиш.

Риби – люблять чистоту і порядок. Особливо в своєму особистому просторі. Її законні квадратні метри повинні завжди виблискувати.


Поділитися з друзями:

Категорія: Корисне та цікаве зі світу чистоти | Переглядів: 1496

Ще цікавинки


Читайте і любіть нас :)

Дякуємо. Гарного вам дня!