Франшиза "Універсальний Прибиральник"® - як розпочати клінінговий бізнес по франчайзингу?
Ви давно мрієте про власний бізнес? Думаєте, співставляєте, аналізуєте і, звісно, плануєте. Це добре. Тому-що власний бізнес - це ваша свобода і ваша відповідальність за своє життя. Завдяки успішному бізнесу у вас з`явиться більше можливостей: подорожувати, дарувати, здійснювати мрії - свої та близьких вам людей, і багато чого іншого. Ми впевнені, що ви вже знаєте для чого вам свій бізнес.


Більше відео
У нашої компанії відбувся цікавий старт - завдяки проекту "Акули бізнесу" на каналі ICTV. Ми перша і наразі єдина клінінгова компанія, народжена завдяки телепроекту.
 

На відео перегляньте виступ засновника компанії Анатолія Мельника, який 5.05.2006 року сміливо презентував "Універсальний Прибиральник" перед п`ятьма "акулами бізнесу" і вже в червні 2006-го здійснив перше замовлення в Івано-Франківську.

Навчання:

теоретична й практична сторона клінінгу, підбір працівників, оцінювання замовлень, ефективна реклама, організація робіт по прибиранню.

Знижки:

суттєві знижки від постачальників на клінінгове обладнання, інвентар та спеціальні миючі засоби.

Підтримка:

чіткий план дій при старті, передача дзвінків і замовлень, консультації та обмін досвідом (через форум і всеукраїнські зустрічі), дисконтна програма "Знижка НАЗАВЖДИ", партнерська програма "Відерця". Юридичне обслуговування від ТОВ "Містер Юрист".

Зустрічі:

2-3 рази на рік ми проводимо Всеукраїнські зустрічі франчайзі - і це одна з найвагоміших переваг співпраці з нами (так вважають успішні діючі франчайзі мережі).

Мотивація:

комплексний рейтинг франчайзі та бонусна система, які мотивують учасників мережі постійно досягати найкращих результатів.


Сімейне фото франчайзі на 11-й Всеукраїнській зустрічі
У нашої компанії є історія та команда успішних франчайзі, які у свій час зробили вибір і зараз впевнено працюють, реалізовуючи свої мрії.

Зробіть і ви свій вибір - приєднуйтесь до нас! Разом з франшизою "Універсальний Прибиральник" вам відкриються двері у бізнес чистоти. Створювати чистоту у домівках, офісах, магазинах - це чудове й позитивне заняття і прекрасний чесний спосіб заробити гроші.


Інвестиції

 • Паушальний платіж: 15`000 грн (починаючи з 15.12.2016 - 16`050 грн)
 • Обладнання: 26`025 грн
 • Середній чек (сума замовлення): 1'500 грн.
 • Окупність інвестицій: 3-6 міс.

 • Щодо питань франчайзингу (приєднання до нашої мережі) просимо телефонувати за номерами:
  063-770-55-55, 066-870-05-55 Анатолій Мельник
  (пн-пт: 8:30-19:30)

  Задати питання по франшизі

  Поділитися з друзями: